Black Clover: Meč Krále čarodějů

• Japonsko Eiga Black Clover: Mahó mikado no ken (viac)

Čtyři dávní králové čarodějů se vrací z vyhnanství podrobit si Trefové království. Zastaví je statečný kluk, který neumí kouzlit, ale sní o tom, že bude sám králem? (Netflix)

Updated_Cake

Film pochopitelně navazuje na anime, pokud si ho někdo pustí jen protože mu to Netflix doporučil a nemá ponětí, o co jde, tak si to moc užít nemůže. Anime related je film vážně fancy, i když kánonicky nezapadá do mangy a má tvořit kánon pouze pro anime a příběh je od anime trochu slabší, vyvažuje to zase fajn animace a background. Hádám, že hlubší pointa tam stejně zapadne až po vydání ohlášených dalších sérií. ()

Hapretor

slátanina plná únavných a nesmyslných keců a nepřehledných a o epilepsii si říkajících soubojů, které ani nejsou zajímavé ani nápadité ani vtipné ani drsné ... prostě jen v případě největší nudy a nouze a když u toho usnete, tak nic se neděje ... ()

cerdax2

Da se to v podstate shrnout do jedne vety - necele dve hodiny vykriku nazvu kouzel a podivnych bojovych animaci. Me to moc nenadchlo, ale milovnik takovhoto zanru by si asi uzil. 45% ()

DogiLp

Líbí se mi ty recenze lidí, kteří zjevně neviděli celé Anime a hodnotí film jako samostatně odehrávající se příběh. Byla to pecka! ()

SmajdalfCZ1

Těšil jsem se na to spoustu měsíců jako malé dítě a půlku filmu jsem zase probrečel. Ano neříkám, že to úplně dává smysl, protože je tam Yami, ale Asta už má svoji démonskou ruku a umí létat na meči, takže nevím, kam to přesně zařadit vůči anime .... Ale je to prostě pokračování úžasné ságy o Astovi a upřímně jsem rád, že to vyšlo, stejně jako věřím v hraný One Piece. A všichni můžeme být rádi za tenhle Shonen a za to, že bude pokračovat a stejně jako Naruto se stal Hokage, tak snad i Asta bude magickým císařem :). ()

AJensen

2d animace za mě bude vždy nejlepší, ale tady mi mix 2d a 3d ani moc nevadil. Celý film je prakticky jen série bitek jemně protkaná příběhem. Bitky jsou, ale super (go Sisgoleon! 😊). Doufám, že film bude mít úspěch a konečně někdo nasype peníze do pokračování původního seriálu. ()

MarekTulen

Další film co si pouštím jen kvůli tomu že je to novinka na Netflixu. Film má výborný soundtrack, skvělé bojové pasáže (většinou), ale i tak tomu musím něco vytknout. Příběh pro mě byl absolutní nuda a dialogy mě extrémně nudily, a ani nevím proč je toto zařazeno do žánru komedie, u jiných filmů je aspoň pokus o komedii, tu nebylo nic, vůbec nic vtipné, ani trapná hláška která měla vyznít jako komedie, a je to v tomto žánru, really? Animace mi v některých částech přišla divná a sekavá, ale to jen takový detail, čeho si nemusíte ani všimnout. Ale jak jsem říkal, boje a soundtrack na jedničku! ()

Morth87

Sama akce. Obcas uz trochu preplacana. Pribeh temer zadny. Hrozne moc postav, kde poradne nevim, kdo je kdo. Za me nic moc. Zaver je o neco lepsi ale prijde mi ze postava Asty lehce vykrada postavu Meliodase z Seven deadly sins (ve smyslu: mlady kluk s kouzelnym mecem a demonickymi schopnostmi..) ()