Black Clover: Meč Krále čarodějů

• Japonsko Eiga Black Clover: Mahó mikado no ken (viac)

Čtyři dávní králové čarodějů se vrací z vyhnanství podrobit si Trefové království. Zastaví je statečný kluk, který neumí kouzlit, ale sní o tom, že bude sám králem? (Netflix)

Updated_Cake

Film pochopitelně navazuje na anime, pokud si ho někdo pustí jen protože mu to Netflix doporučil a nemá ponětí, o co jde, tak si to moc užít nemůže. Anime related je film vážně fancy, i když kánonicky nezapadá do mangy a má tvořit kánon pouze pro anime a příběh je od anime trochu slabší, vyvažuje to zase fajn animace a background. Hádám, že hlubší pointa tam stejně zapadne až po vydání ohlášených dalších sérií. ()

cerdax2

Da se to v podstate shrnout do jedne vety - necele dve hodiny vykriku nazvu kouzel a podivnych bojovych animaci. Me to moc nenadchlo, ale milovnik takovhoto zanru by si asi uzil. 45% ()

MarekTulen

Další film co si pouštím jen kvůli tomu že je to novinka na Netflixu. Film má výborný soundtrack, skvělé bojové pasáže (většinou), ale i tak tomu musím něco vytknout. Příběh pro mě byl absolutní nuda a dialogy mě extrémně nudily, a ani nevím proč je toto zařazeno do žánru komedie, u jiných filmů je aspoň pokus o komedii, tu nebylo nic, vůbec nic vtipné, ani trapná hláška která měla vyznít jako komedie, a je to v tomto žánru, really? Animace mi v některých částech přišla divná a sekavá, ale to jen takový detail, čeho si nemusíte ani všimnout. Ale jak jsem říkal, boje a soundtrack na jedničku! ()

SmajdalfCZ1

Těšil jsem se na to spoustu měsíců jako malé dítě a půlku filmu jsem zase probrečel. Ano neříkám, že to úplně dává smysl, protože je tam Yami, ale Asta už má svoji démonskou ruku a umí létat na meči, takže nevím, kam to přesně zařadit vůči anime .... Ale je to prostě pokračování úžasné ságy o Astovi a upřímně jsem rád, že to vyšlo, stejně jako věřím v hraný One Piece. A všichni můžeme být rádi za tenhle Shonen a za to, že bude pokračovat a stejně jako Naruto se stal Hokage, tak snad i Asta bude magickým císařem :). ()

Hapretor

slátanina plná únavných a nesmyslných keců a nepřehledných a o epilepsii si říkajících soubojů, které ani nejsou zajímavé ani nápadité ani vtipné ani drsné ... prostě jen v případě největší nudy a nouze a když u toho usnete, tak nic se neděje ... ()