Aillaendeu - Season 1

(séria)
Akčný / Fantasy / Horor / Mysteriózny / Thriller
Južná Kórea, (2022–2023), 5 h 32 min (Minutáž: 52–59 min)

ainny

Tak k tomuhle nemám moc co napsat. Bavilo mě to od začátku do konce. Ty Nam-gilovy přesuny jsou sice hodně nedokonalé, ale nějak je mi to úplně šumák. Zajímá mě děj a ten mě baví, nepřestává překvapovat a už teď se nemůžu dočkat druhé série. Možná to víc zhodnotím po ní. Zatím jsme vlastně teprve v polovině. České titulky. ()

Lenka.Vilka

Co napsat k první serii? Beru to jako rozdělení na šest a šest dílů jednoho příběhu. Tomu taky odpovídá konec, který by diváka neuspokojil, kdyby měl na pokračování čekat dva roky. Takže zatím takhle, víc později  ;) ()

skorpik42

Veľmi som sa na tento seriál tešila, no popravde, nenaplnil úplne moje očakávania. Kim Nam Gil je vo svojej úlohe skvelý, svoje herectvo zlepšil aj (ne)herec Cha Eun Woo, no Lee Da Hee je nemastná neslaná, celkovo nevýrazná, neustále sa prehrabuje v nevkusne ostrihanych vlasoch (aj keď je to teraz vraj IN) a kostyméri to v jej prípade takisto nezvládli. Inak spracované pekne (až na pár trikov pri oživlom strome), exteriéry boli vybrané veľmi vhodne, ponúkajú nám krásne scenérie, ktoré som doteraz v žiadnom seriály nevidela. Najlepšia je podla mňa v tomto seriály hudba, tá úžasne podfarbuje scény a skvelé tam zapadá. ()