Rammstein: Adieu

(hudobný videoklip)
všetky plagáty

MM_Ramone

Pieseň "Adieu" je posledná, záverečná,  v poradí jedenásta skladba z ôsmeho radového štúdiového albumu nemeckej industrial metalovej hudobnej skupiny Rammstein. Album nesie názov "Zeit". Vyšiel dvadsiateho deviateho apríla roku 2022 pod značkou vydavateľstva Universal Music Group. Ku songu "Adieu" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Vznikol pod režisérskou taktovkou Specter Berlin. Vizuálne a technicky je to na prvoligovej úrovni, tak ako som si v prípade klipov tejto Neue Deutsche Härte formácie už zvykol. V tomto smere stále držia laťku hodne vysoko. Ani teraz neurobili výnimku. Je to v podstate hodne drahý profi krátkometrážny film, v ktorom sa v hlavných úlohách predstavili členovia kapely. Nehorázne znepokojivý future sci-fi akčný masaker. ***** ()

Rocky88

To úsilí vkládané do každého videoklipu je ohromující. Práce Spectera Berlina je znát (předtím Deutschland) - kdo má nové album naposlouchané jako já, možná bude ze začátku překvapen sladěním melodické a pomalejší písně s tématikou klipu, ale opět je to perfect match. Mutter 22. ()