AMOR

filmfanouch odpad!

Je fascinující sledovat vývoj lidstva a to i v rámci mučících nástrojů. Vedle palečnice, skřipce, španělské boty či železné panny vychází AMOR jako jasný vítěz, který by se měl automaticky začít uplatňovat v Guantanamo Bay. Člověk, který toto dá střízlivý (dobrý den) by si zasloužil medaili cti a všichni, kteří se na tomto podíleli by si zasloužili účast ve hře skládačkového vraha. ,,Většina lidí si života neváží. Ale ty ano.... po tom co jsi toto musel absolvovat.´´ Díla Tomáše Magnuska rázem působí více hodnotně, tohle si dokáží užít jen onanisté nad Like Haf a podobnými ,,skvosty´´. Vše s účasti Lady Horové by mělo ihned putovat do trezoru a následně by se od něj měl zahodit klíč. Právě ona a celá skvadra totiž vše směřují akorát k ještě větší degradaci mladších generací. Člověka neomluví, že je mu dvanáct, vždyť i v dětství existuje něco jako pud sebezáchovy do psích náušnic.... ()

milwaukee odpad!

"Je to skvělí seriál". Tenhle text jsem objevil na Týtrubku v komentářích. A nebyl osamocem. Pročetl jsem si jich poměrně dost a mám tušení, možná už jistotu, že svět se v prdel obrací. Abych si spravil chuť, jdu si pustit něco od boha televizní zábavy, Jaromíra Soukupa, který v porovnání s tímto paskvilem takto působí. Až tak hluboko dokážeme klesnout? A není 1% moc, Antone Bendikoviči? ()

IvonaK

Ať si každý říká kdo chce co chce, ale viděla jsem i tu předešlou serii Roma place a ta se mi mimořádně líbila. Co se týče jeho nástupce Amor, tak ta taky není vůbec špatná a budu doufat že bude mít pokračování. Akorát mi tam trochu zavazí ty zpěvy. Milovala jsem vždycky ty zvraty a dramata a ten zpěv to vždycky zdržoval. Ovšem nebudu lhát. Jan Bendig je v rámci zpěvu hodně dobrej. Co se týče rádoby hereckého obsazení tohoto seriálu a předchozího Roma place, tak uznávám že jsou to všechno takové nuly, ale tady byli všichni přirození a všichni se svých rolí chytli výborně. Ale ono se samozřejmě vždycky líp kritizuje než něco dělá. ()

martle

Totální banger. Hele na to, že si pár přátel řeklo, źe si udělají seriál, je to dobré. Kamera celkem fajn, herecké výkony jako co k tomu říct no, ale písně super. ()

gondos odpad!

Nemáte-li se rádi a chcete-li se trestat sledováním pořadu hodného nanejvýš nějaké školní besídky, kam úrovní dialogů tento seriál tak nějak patří, prosím. Pro ostatní lidi je toto dílo přísně NO-GO, u slabších povah může vyvolat nevolnost, a to zejména dialogy, ve kterých vystupuje slečna Horová, která se asi rozhodla její bájnou nevolnost sdílet s ostatními. ()