Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

Sylviiik

I kdybych chtěla sebevíc, odpad tomu opravdu dát nemůžu. Zas tak strašné to nebylo. Je to sice prošpikované reklamami a špatnou intonací v dialozích, ale neměla jsem pocit, že by mi při sledování klesalo IQ. A nebo jen trošku... 🤫 ()

Belphegor odpad!

Jsem moc rád, že jsem Cool Girl! vynechal v kinech, byly by to zbytečně vyhozené peníze, páč česko našlo nové dno kinematografie. Tak i tak mě lákalo shlédnout 21. nejhorší film podle ČSFD. Rovnou řeknu, že se divím, že někdo film zasponzoroval, protože námět v kostce nezní nijak originální. Dejme tomu ale, dnes již bylo všechno natočeno, takže proč to nezkusit po česku. Příběh vypráví o třech dívkách, které se z různých důvodu přihlasí do soutěže Cool Girl a jejich problémech. Jenže scénář je prostě hrůza, nejenže jsou dialogy strašně hloupě, nezajímavě a nepospolitě napsané, ještě je celá jeho struktura prazvláštní. Například první polovina filmu je vlastně taková protáhlá expozice, přitom by stačilo cca 20 minut, jak se dívky do soutěže dostanou. Tady to trvá 45 minut a vyplněné to je nudným balastem. Druhá polovina je zase soutěž, která působí opravdu amatérsky. Taneční čísla spíchnuté asi narychlo obsahující jednu ruku nahoru, druhou ruku dolů a otočku. Jako vážně? Film je obecně postaven na stereotypních klišé všeho druhu, žádná tématika zde nehraje důležitou roli. Ani svět na sociálních sítí. Hlavní představitelé mají z nějakého důvodu všichni zvětšené rty, jejich hraní je prkené a je znát, že to jsou neherci. Asi k tomu tragickému hraní přidala i režie... však od toho tam je. Snad jen Roman Cejnar z mladých hraje tak nějak k světu. Upřímně se divím, že herci jako Filip Blažek, Kateřina Brožová a Sabina Laurinová na vedlejší role kývnuli. Dvě hvězdičky jsem dal především za pěkně zvládnutou kameru, druhou potom za vyskakovací okna imitující textové zprávy. Film je po těchto stránkách pěkně udělaný, ovšem zbytek je jedna velká bída. ()

Tila

Děj filmu Cool girl! má představovat osudy tří dívek, které se utkají ve stejnojmenné soutěži. Každá z hlavních postav má svou vlastní backstory, která měla daleko větší potenciál k tomu být prezentována, než jak nám je film představil. Příběhy dívek mohly být více rozvedené, jelikož každá se potýká s vlastními problémy. Herecké výkony nejsou nijak oslnivé, uvědomuji si, že hlavní postavy s hereckou kariérou teprve začínají a určitě to mohlo být horší, i přesto je nehodnotím jako dobré. Našly se i scény, u kterých jsem přemýšlela, zda jsou myšleny satiricky nebo vážně. Více než jednu hvězdu bych určitě nedala. ()

Dannyss

Fajn, dostal jsem se ke zhlédnutí hlavně kvůli tomu neustálému bombardování o tom, jak je to špatný, ujetý a bizardní. Jasně, není to něco nového, ten příběh je naprosto jednoduchý a především ve všech směrech předvídatelný od samého začátku. Celkově je zřejmé, že míří na cílovku ve věku dvanáct let a méně, hlavně díky všem influencerům, které jsou vidět snad v každém záběru. V mnoha místech nelogické a až směšné scény tomu hodně ubírají na kvalitě, ale když si uvědomíte, pro jakou cílovou skupinu to bylo natočeno, tak to není katastrofa, ale samozřejmě mohlo to být lepší v mnoha ohledech, zejména v hereckých výkonech a ve scénáři, tam to vázne až příliš. S přihlédnutím na to, pro koho je tento film určen, je mé hodnocení relativně vysoké než u ostatních. 3,5/10. ()

VeronicaLake

Priznám sa, že keď som videla plagát k filmu a pár sekúnd z traileru mala som silné nutkanie okamžite dať odpad. Už len za tie kačacie pysky. Ale tak som si povedala, že keď už niečo idem odpadovať tak tomu obetujem aspoň 10 minút svojho života. Film som si nakoniec pozrela celý a kupodivu odpudivo opuchnuté pery bola pre mňa nakoniec jediná zásadná vada. Áno, je to veľmi priamočiare a naivné. Napísať scenár by asi zvládla aj 14 ročná dievčina, čo na hodine českého jazyka aspoň trochu dáva a pozor a nevisí len na Tik-Toku. A obotoxované influencerky nie sú rozhodne materiál na cenu Akadémie. Plus dívala som sa na to o štvrtej ráno (v stave na plech). Na druhú stranu tie 3 hlavné príbehy sú celkom milé a spracované bez zbytočného dramatického efektu (drama pre drama) a zvulgarizovania (drogy, sex, atp) s až rozprávkovým koncom. Tzn. ak je cielovka filmu 13-16 ročná baba, čo fičí na sociálnych sieťach tak prečo nie. Asi žiadny súdny rodič netúži potom, aby jeho dcéra dychtila po kariére internetovej celebrity. No asi úplne sa tomuto fenoménu dnešnej doby vyhnúť nejde. A ak by som mala 14 ročnú dcéru s podobnými úmyslami tak radšej nech sa díva na takéto filmy, než nejaké bizarné reality show a youtube kanály. Aj keď je na hony od reality (to sú ale ostatne tie „reality“ show tiež). Možno, že by som s prižmúrením oboch očí dala aj 3 hviezdy. Lebo som sa pár krát fakt huste zasmiala. Niektoré scény boli tak hlúpučké až boli super zábavné.  Ale cez tie „okrášlené pery“  sa preniesť nedokážem. Dosť veľkú časť filmu som mala fakt problém tie hlavné hrdinky rozoznať jednu od druhej, lebo jediné čo mi vyskakovalo na pozadí bolo BOTOX, BOTOX, BOTOX. ()

Speedy115 odpad!

To bylo teda hrozně cringe. Film byl prostě hroznej, to by se dalo hodnotit do nekonečna a už tu nějaké rozbory pěkně sepsány jsou. Co mě však zaujalo je jak jsou tyhle holky vykreslovány hrozně sebereflexívně a skromně, přitom v realitě se neštítí ničeho, třeba tohohle filmu. Největší zrcadlo jim asi nastavili holky co nevěděli, že Prahou protéká Vltava a ony se jim smáli, tak jsem zvědav zda by v takovém testíku také obstáli. Ještě chci říct, že cením Alagiu za herecký výkon, ale ať trochu potrénuje běhání ať nevypadá jak s obrnou a ať určitě mamce nepíchá inzulín, v normálním životě by jí tím zabila. ()

lazurkovaa.k odpad!

Tento film mě nemohl zklamat. Šla jsem na něj do kina, abych se pobavila nad tím, jak česká filmografie každým dalším filmem umírá. Nevím, jestli to je herci. Jelikož zde hraje i Robert Cejnar, který se dříve objevil ve snímku Něžné Vlny, jenž za podívanou stojí. Ovšem o jeho výstupu ve filmu Cool Girl se to samé říct nedá. Film je nemastný, neslaný. Kdo vyhraje tu velkou soutěž na konci bylo od začátku absolutně jasný. Klišé následovalo další klišé - a to tak očividný, že vám pomalu připadalo, jako kdyby jste ten film už v minulosti viděli. K obsazení se taky vyjadřovat nebudu. Postavit influencery, kteří se živý tím že si malují obličej make upem za 3000 před kamerou, už mělo od začátku znamenat razantní chybu. Hlášky byli taky nejvíc random věc. Typu. „Dáte si limonádu?” „Dvojitou.” (Tato samotná hláška se ve filmu objevila snad 3x) No to se prostě člověk chytá za hlavu, kam dál to ještě může zajít, a tiše se propadá do sedačky nad trapností celého filmu. Na konci promítání jsem odcházela s vymytým mozkem, dumající nad tím, jaký český film s influencery mě čeká příště. ()

konwor odpad!

Máme tu film odpovídající na několik otázek, třeba například na to, proč infulenceři/ky nepatří do české kinematografie. Už v prvních minutách jsem si rval vlasy jenom když jsem viděl taneční schopnosti Anny Šulcové. Vím jaké to je být točen, ale určitě bych neřekl své vlastní matce, která si zpívá u vaření, aby to natočila na Tiktok. Musím ale uznat, že v daném filmu je můj oblíbený sport Atletika, stále tomu dávám odpad. Filip Blažek, který balí každou sexy ženu, i v Probudím se včera mi víc stálo péro než při sledování tohohle filmu. Tak a přicházím na střed toho, proč se mi ten film tak extrémně nelíbí. Dominique je mentálně zhroucená, co jí pomůže? No samozřejmě, že VYKOUSNOUT SE S ANIČKOU! Jako sorry, ale to jsem praštil už asi po desáté do zdi, když jsem tu scénu viděl. Jinak zbytek lidí ani neznám, ani tu blondýnu, která je asi Tiktokerka? Na to sere pes. Ale musím zmínit ještě jednoho muže a to týpka od Silly Toons, to jsem byl velice překvapen. Celý tenhle film bych mohl nazvat neustálým cringe materiálem, který nezná hranic. V podstatě některé scény nedávají ani smysl, třeba například moment, když Anička ukazuje péro toho týpka, aniž by to nějak hledala, hned to má připravené v mobilu. To má péro na tapetě? Ty vole, Stále tomu dám odpad, je mi líto holky, zkuste to příště. ()

vlasacek007 odpad!

Je mi až blbé tomu říkat film.. Ale tohle byla jedna z největších filmových katastrof, jaké jsem kdy viděl. A to jsem ji naštěstí ani neviděl celou. Měl jsem obrovské nutkání to vypnout již po 10 minutách. Pan Tichý si nejspíš evidentně myslel, že když postaví film na známých influencerech, že bude mít zaručený úspěch. Možná ano, pokud je vám 5 let. Typické špatné klišé, jeden product placement za druhým, no je mi opravdu zle. O dost značně vykradeném konceptu filmu Backstage ani nemluvím. Jen tohle je o moc horší.. O tom, jak fungují castingy na tyto soutěže je to ovšem všeříkající a pravdivé, bohužel. Po půl hodině přišla scéna, abychom se dočkali taky nějakého napětí. Scéna, kterou bych nazval asi jako „Návod, jak si zabít vlastního diabetika“. Možná by někdo tvůrcům filmu měl říct, z jakého důvodu se při vytváření takových scén zve někdo z lékařského prostředí, někdo, kdo tomu rozumí. Maminka jedné ze slečen, konkrétně Marty upadla do bezvědomí. Marta ji po příchodu domů statečně bez váhání zavolala 112, ovšem zvedla ji to záchranná služba, záhada. Operátor se bleskově zeptal, jestli má maminka nějakou nemoc. S odpovědí, že cukrovku a otázkou, zda ji má píchnout inzulin operátor samozřejmě souhlasil. Marta ji teda statečně píchla inzulin a hádejte co.. Maminka se probrala! Škoda, že v reálu by ji v tu chvíli nejspíš zabila.. Marta ovšem truchlí, jako kdyby ano.. Doma to ale prosím nezkoušejte. 😊 Po dalších 10 minutách jsem ze zoufalství tuhle šílenost opravdu vypl. Prosím, buďte chytřejší než já a pro vlastní dobro neztrácejte čas sledováním tohoto nesmyslu. ()

Niko.Depp.

Upřímně slečny moc nemusím. Nic osobního, prostě celkově nemusím ty nové "celebrity", co jen natáčí co jí, dělají a kam chodí, přitom talent žádný a děcka je uctívají.  Ale moc nechápu tady ty vulgarismy a nadávky. Do osobního života je mi (nám) prd a náhodou za mě herecké výkony všech tří slečen byly velmi dobré! Musíme si uvědomit, že to nejsou herečky, které vystudovaly školy, ale influencerky. A já jim všem třem ty role věřila. Ano příběh měl někde mouchy, ale za to nemůžou samozřejmě slečny, od toho mají scénáristu / režiséra že... ()