Reklama

Reklama

Mníšky v akcii

(seriál)
  • Nemecko Um Himmels Willen
Komédia / Rodinný
Nemecko, (2002–2021), 195 h (Minutáž: 45 min)

Hrajú:

Jutta Speidel, Fritz Wepper, Janina Hartwig, Karin Gregorek, Emanuela von Frankenberg, Andrea Wildner, Andrea Sihler, Rosel Zech, Olaf Krätke (viac)
(ďalšie profesie)

Série(20) / Epizódy(260)

Obsahy(1)

Stoja proti sebe. Jutta Speidel ako rozkazovačná matka predstavená a Fritz Wepper ako nedotklivý starosta, bojujúci o starý kláštor. Temperamentná matka predstavená Lotte Albers je svojou nadriadenou preložená do provinčného mestečka Kaltenthal. Spolu s tam žijúcimi štyrmi mníškami premení chátrajúci kláštor na frekventovane navštevovanú liečebňu pre postihnutých všetkých druhov. Tým sa dostane do konfliktu so starostom Wolgangom Wollerom. On si na budovu kláštora tiež brúsi zuby a má s ňou úplne iné plány. Odteraz je medzi Lotte a starostom vojna, v ktorej obe strany využijú svoj um a vtip a zapoja do nej celé mestečko... (RTVS)

(viac)

Recenzie (3)

Marina111 

všetky recenzie používateľa

Prečo až taká averzia ? Mne sa náhodu Mníšky v akcii páčili. Sympatické postavičky žijúce v priam idylickom mestečku, konkrétnejšie v prenádherne pôsobiacom kláštore, ktorý ma vábil na exkurziu na obdobné miesto ... Navyše, Fritz Wepper je pre ňa synonymom populárneho herca na nemecký spôsob, a jeho účasť v tomto projekte bola minimálne osviežujúca. Iste, nie je to skvost (ešte ani na pomery nemeckých televíznych produktov), ale naozaj si neviem predstaviť vhodnejší seriál na nedeľné popoludnie. ()

horacko odpad!

všetky recenzie používateľa

Mozno to nie je objektivne hodnotit serial len po par minutach zhliadnutia, ale mne to naozaj stacilo. Jedna obrovska blbost, na ktoru sa vazne neda pozerat. ()

Reklama

Lavinia 

všetky recenzie používateľa

Na Německo je to docela slušné. Sice líčí život jeptišek zcela mimo realitu, ale je tu snaha o humor a lidskost. A je dost drzé něco hodnotit "po několika minutách". Laskavě dokoukat seriál, pak se vykecávat. ()

Galéria (1 627)

Reklama

Reklama