Ve volném pokračování kultovní komedie Smoke se Harvey Keitel vrací s hvězdným obsazením, do nějž patří Michael J. Fox, Roseanne a Mira Sorvino. Když se chamtivý majitel snaží obchod s doutníky zavřít a změnit ho na vegetariánskou restauraci, přátelé se spojí a udělají vše pro to, aby se jejich oblíbené místečko nerušilo! (oficiálny text distribútora)

Dupac

Ukázkový příklad toho, jak by NEMĚLA vypadat volná pokračování aneb nepodařený pokus, jak bez scénáře, zato s hordou známých tváří, navázat na poetiku a úspěch Smoke. Tenhle mejdan měl zůstat mezi přáteli z Brooklynu. ()

robbez

Panoptikum tragikomických postaviček, které se (většinou) opakovaně scházejí v jedné trafice a žvaní spolu o všem a o ničem asi celkem dobře ilustruje multikulturní a chaotický charakter Brooklynu. Film mě ale nijak výrazně neoslovil, nepobavil a nedal mi ani žádnou silnou emoci nebo myšlenku. ()

charles3

Snímek zajímavý spíše obsazením, postavami (resp. účinkujícími), jejich interakcí a prostředím než dějem, který prakticky neexistuje. Něco mezi filmem o filmu (Smoke) a celovečerním sestřihem nepoužitých záběrů z něj. Přesto nepůsobí jen jako apendix k předchozímu filmu, i když jeho kvalit a působivosti zdaleka nedosahuje. Tentokrát se zcela shoduji s aktuálním průměrem 71 % a tudíž zaokrouhluji nahoru. ()

Sadova302b50

Pořád to jde, i když je to právě jenom konverzační skládačka. Je však poměrně nápaditá, takže stojí za zhlédnutí. Jako tapeta na pozadí samozřejmě Brooklyn. 77% ()

Karlito74

Naprostá pecka, zbaven břemena neustálého porovnávání jednička versus dvojka, jsem velmi spokojen. Je to mnohem lepší než 95 % ostatní americké produkce. ()