Manifest West

Tiesnivá, psychologická sociálna dráma sledujúca postupný rozklad jednej rodiny, ktorá sa pod vplyvom nepriaznivých okolností musela presťahovať z mesta do hôr na opustenú chatrč. (sochoking)

pornogrind

Sociální drama, který na mě ale nějakej silnější dojem rozhodně nezanechalo. Manifest West přináší příběh o čtřyčlenné rodince(muž, žena, dvě dcery). Matinka má bipolární poruchu a tak se rozhodnou přestěhovat z města do hor v domnění, že jim to pomůže. Opak je ale pravdou a rodinka se začne hroutit a rozpadat ještě víc. Na můj vkus je to ale na drama prostě celkem mdlé. Milo Gibson(Synáček Mela Gibsona) se zatím nepotatil nebo alespoň mě svým herectvím zatím neohromil. Moje hodnocení tohoto filmu je něco mezi 1-2hvězdami. Takže jestli dám hodně slaboučký 2hvězd nebo silnější 1hvězdu je ve výsledku asi jedno. Podstatnej je výsledek. Nebavilo mě to. Za mě celkem zbytečnej film. ()

sochoking

Pomerne ťažká, psychologická sociálna dráma, ktorá končí drsnou depkou. Skoda len, že film nešiel viacej do hlbky. Divák sa postupne sám musí niektoré veci dovtípiť a to, podľa mňa, dosť oslabuje tento zaujímavý kúsok. A ja pritom filmy z vidlákova a o vidlákoch milujem. Udeľujem silnejšie tri. 60% ()

Enšpígl

Docela škoda, že se víc tvůrci nezaměřili na vyprávění očima dětí, tedy směrem k rodičům, protože pak by nastalo takový sociální dusno až jsem možná rád, že to plulo jen na takové vlnce. ()

BOURQUE

B-čkové vedenia príbehu, kde rodina v divočine sa snaží naštartovať svoj nový život. Postupný rozklad rodiny a rodinných vzťahov by sa dalo zachytiť aj oveľa serióznejším spôsobom. Milo Gibson (áno, syn známeho svetoznámeho herca) mal v charakteru svojho charakteru väčší potenciál. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

• Lexy Kolker a Madison Friedman, které ve filmu hrají sestry Riley a Mary, spolu vyrůstaly jako rodinné přítelkyně. Lexy o Madison řekla: „Je jako moje mladší sestra ve skutečném životě. Vyrůstaly jsme spolu a její rodina je jako naše rodina.“ (Johnny.ARN)