Sumuru

• Česko Královna Sumuru (viac)

Dva astronauti přistanou na vzdálené planetě, kde vládnou ženy v čele s půvabnou královnou Sumuru (Alexandra Kamp). Muži pracují v dolech a jsou obětováni hadí bohyni, která čas od času otřese zemí. Noví návštěvníci, Adam (Michael Shanks) a Jake (Terence Bridgett) brzy zjistí, že zemětřesení může způsobit zánik celé planety. Podaří se jim přesvědčit divoké Amazonky o tom, že muži nejsou jen otroci a že je nutné co nejdříve opustit planetu? Odhalí tajemství hadího kultu? (oficiálny text distribútora)

MIchael90

Na odpad jsou jen úvodní minuty, ale rozhodně ne celý film a jeho děj! Proto by mě vážně zajímalo, kolik hodnotitelů "za odpad" vidělo z filmu alespoň polovinu! Grafika je opravdu příšerná, na rok 2003 až nepochopitelně. Chápu, že film neměl pravděpodobně nijak závratný rozpočet, ale tohle je opravdu průšvih. Jinak ovšem dějově dobré, námět perfektní (vytěžit se z něj dalo určitě ještě víc) a hlavní role nebyly zahrány vůbec špatně, viz. Michael Shanks nebo Alexandra Kamp-Groeneveld. Přiznávám, že 3 hvězdičky můžou být ovlivněny i mou láskou ke sci-fi, ale rozhodně tak špatné hodnocení, jaké zde film má, si nezaslouží.. ()

honzic

Film je trapný a ne moc kvalitní, dvě hvězdičky tak dávám za sexy role některých hereček a neúplně tradiční nápad. Hodnocení: 30 % ()