Among the Living

Scenár:

Rob Worsey

Kamera:

Jordan Lee

Starší brat Harry (Dean Michael Gregory) uviaznutý na vidieku po smrteľnej epidémii bojuje o ochranu svojej mladšej sestry Lily (Melissa Worsey), zatiaľ čo zúfalo hľadá útočisko u ich otca. Harry a Lily sa vyberú na ťažkú cestu, počas ktorej sa musia vyhnúť infikovanej populácii s túžbou po krvi a zabrániť ohrozeniu ostatných preživších. (Arsenal83)

pornogrind

Dle očekávání amatérskej nízkorozpočtovej sranec, kterej divákovi nenabídne absolutně nic kvůli čemu by stál za vidění. Za mě naprosto nudnej a hlavně zbytečnej film. Hodně slabá 1hvězda(skoro odpad). ()

JerryMalfoy97

Tak tohle bylo zase dílo... Film nemá divákovi absolutně co nabídnout. Celý film se šíleně táhne a nemá nic čím by zaujal. Jednou sem se lehce pousmál ale to je tak vše. Vůbec mi nepřišlo, že sleduju horor. Téměř žádná atmosféra, napětí sem cítil s těží jednou, amatérská kamera tomu zrovna moc nepřidává. Jednu hvězdičku za masky, které byly ale i tak dost podprůměrný. 16% ()

Morholt odpad!

Strašná režie, příšerní herci a masky snad ani neexistovaly. Stačilo, aby se herci den předem ožrali a pak se s vyblitými ksichty potáceli před kamerou. Navíc byly snad jen čočky, které si, vzhledem k rozpočtu, aktéři vzájemně půjčovali. Nejspíš proto není nikdy vidět alespoň dva nakažené pohromadě. No a slabota byli pochopitelně i herci. Zejména otylé děvče pobralo notnou dávku netalentu. Další z filmů, který jen těžko obhájí svou existenci. ()

SOLOM.

Zápletka samotná moc originality nepobrala, ostatně stejně jako celý tento nízkorozpočtový film. Kolik podobných kousků jsme už jenom viděli? Já už to ani nedokážu spočítat. Covidové šílenství pomalu utichá – což je jen dobře a tak stále více rádoby „nových tvůrců“ vystrkuje hlavu a snaží se točit vlastní tvorbu. Bohužel většina z nich nemá potřebné finance a tak filmový průmysl zaplavují stovky naprosto zbytečných paskvilů a tento je jeden z nich.    Režisér Worsey se rozhodl vzít své dva sourozence, pár známých a natočit si vlastní „zombie“ céčko. Bohatě mu k tomu stačilo prostředí lesů a venkova, trocha make-upu, minimální množství umělé krve nebo nějakých červených tekutin a hurá s kamerou do akce. Jaksi ovšem zapomněl, co by měl každý hororový film obsahovat – alespoň trochu dobré atmosféry, neuškodí špetka násilí (když už jde o zombie film tak i nějaké to gore) a hlavně pár zajímavých pasáží. Jenže tady to až na pár scén byla jen hromada nudy, nepřesvědčivých hereckých výkonů a nebýt rádoby drsnějšího závěru, asi bych u toho usnul i nudou.    Dětští herci mi lezli neskutečně na nervy – hlavně ta mladá holka. Ten spratek měl být sežrán hned v úvodu a byl by klid. Blbá na to byla dost. Hororoví fandové ostrouhají ve velkém a to minimum co nám zde bylo nabídnuto, nestojí vůbec za řeč. Jen další podprůměrná záležitost, na kterou si za pár dní už vůbec nevzpomenu. Tady se ani moc nemusím rozmýšlet, jaké bych tomu dal hodnocení. Od ODPADU to zachránilo jen pár nepatrných maličkostí. ()

Astaroth12

Tak toto bolo naozaj celkom zbytočný zombie výtvor,  ktorý ani neviem, či si zaslúži ten prívlastok. Nieje to komorné ladený film, len nudný, nezáživný a hlúpy. S postavami sa nedá sympatizovať a to dievča má neskutočne vytáčalo, počúvať ani za Boha. Herecky to bola tragédia, masky boli nezaujímavé a príbeh, keď sa to tak dá nazvať bol nezáživný. Ale najhoršie na tom je to, že krvavosť a efektivita je pri tomto druhu filmu rozhodujúca a tu nič z toho nebolo. Vonanie krvi a dva kusance do krku sú na takýto film tragicky malé odškodné za mojich 85 minút zbytočne stráveného času. Slabé 2*. ()