Frost

Žena v pokročilom štádiu tehotenstva Abby (Devanny Pinn) navštívi svojho otca Granta (Vernon Wells) v odľahlom horskom dome. Obaja sa odcudzili, no rozhodnú sa nájsť si k sebe cestu späť. Vyberú sa na výlet, postihne ich však autonehoda. Abby zostane uväznená vo vnútri auta v mrazivých podmienkach, zatiaľ čo Grant ide hľadať záchranu. Začína sa boj o život. (Arsenal83)

pornogrind

Na tenhle film mě nalákala recenze ricciho.s  A po dokoukání musím uznat, že ve své recenzi v ničem nelhal. To je fakt tak debilní a současně geniální. A ten konec to zabil úplně. Pobaví i fakt, že by měl být film inspirován skutečnou událostí. Největší problém s filmem jsem měl s obsazením těhotné (Devanny Pinn). Byla hnusná a ještě ty její botoxem nafouklý pysky. No hrůza. Raději bych čuměl na nějakou sympatičtější ženštinu. Film jsem viděl včera večer ale s komentářem a hodnocením jsem chtěl počkat až do druhýho dne abych si to v hlavě srovnal, protože jsem nevěděl jak vlastně ohodnotit to co jsem viděl. Ale jelikož šlo o SURVIVAL jakej svět neviděl, tak se i já přikloním ke čtvrté (slabší) hvězdě. Je mi ale jasný, že Frost bude tím filmem u kterýho lze očekávat i pochopit hodnocení jak 5 hvězd tak i odpad. PS: Rada pro všechny. Nekoukejte na trailer. ()

Arsenal83 odpad!

V podstate jedno auto, jedna ženská v ňom a boj o prežitie. Ale ten záver je na tonu zvratkov. To mohol stvoriť len zvrátený úchyl a že sa na to tá herečka dala, svedčí len o tom, že jej herecká kariéra je na úrovni toho, koľko vtákov vyfajčí. A nečudoval by som sa, keby za to fajčenie musela aj platiť. ()

Astaroth12

Ako jedna šeredná kravka so svojim ocinom na ryby išla. Ale jedine čo chytili, bola práve ta šeredná botoxova hovädzina. Tento film som prešiel len na zotrvačnosť, lebo už od začiatku mi bolo jasné, že to bude riadna koko...a.  A to aj bola.  A aj keď bola celkom debilna, vobec mi neprišla vtipná, zaujímavá a vobec už nie niečím schopná, len celkom trápna. Od dialogov, cez herecké výkony až po retardované dianie vo filme. Ani to šokujúce finále mi vobec nevyvolalo žiadny súcit či ľútosť a to by malo, keď sa jednalo o novorodenca, inde to fungovalo, ale tu nie. Niekde súdruhovia spravili chybu. A posledný nedostatok vidím v trikoch, práve tie boli jedine vtipne v tomto filme a to práve pri takýchto filmoch by sa stávať nemalo. *CARNIFEX* to vystihol dokonale" Vám regulérne zajebalo".  Slabé 2*. ()

darkrobyk

Těhotná Abby přijíždí za svým otcem do hor, s nímž se pět let neviděla. Než vystoupí z auta před jeho srubem, zní z rádia zlověstná předpověď o mrazivém počasí, které se chystá udeřit. Abby jí nevěnuje pozornost a spěchá za otcem. Uvítání je radostné, pak ale dojde na výčitky a usmíření. Druhý den je v plánu rybaření na jezeře. Ač otec neustále popíjí, svěří mu Abby své auto, telefon na jeho žádost nechá doma a pak už je jen dílem několika skutečností katastrofa v podobě havárie. Sloganu - podle skutečné události - jsem neuvěřil ani vteřinu. Fantastický snímek, ve kterém by hlavní postava přežila možná pár hodin a v němž je celá řada nesmyslů, které nechci vypisovat, kdyby někdo chtěl dát filmu šanci. Jen jako příklad - vlka zapáleným papírkem neodeženete, nůž zapalovačem z auta nerozpálíte. Po řemeslné stránce dobré - ano, asi většinu natočili ve studiu, ale to mi vůbec nevadí, je to přeci film a snad by jen blázen točil tohle v reálu. Hodnotím - výkon Devanny Pinnové, která sice sympatiemi nehýřila, avšak vypjatou scénu v závěru jsem jí věřil, a samozřejmě touhu zahnat hlad, jelikož to se v podobných filmech běžně nevidí. Mezi producenty byla Cleopatra Entertainment, což je záruka kvalitní muziky....a ta nezklamala. Především matadoři Frontline Assembly a Big Electric Cat. Samostatnou stříbrnou hvězdu si zaslouží úplný konec, kdy jsem dostal záchvat smíchu - skvělé. ()

JASON_X

Už jsem měl připravený nekompromisní "odpad!" a k němu šťavnatě jízlivý komentář o těžce dementních scénáristech a neumětelských režisérech, ve kterém bych bez ohledu na spoilerování vyjmenoval několik třeskutých debilit a nelogičností kterých se dopustili, chtěl jsem se vysmát retardovanému ději i ubohým trikům, vyzvracet své znechucení z ohavné nestvůry obsazené do hlavní role a z jejího ochotnického "hereckého" výkonu, ale posledních ca pět minut mě totálně perplexovalo a já teď fakt nevím... Pokud tedy všechen předchozí děj směřoval k tomuhle druhu vyústění, a byl tedy vcelku nepodstatný, nestačil by býval místo celovečeráku jenom dvacetiminutový kraťas? Na co ta předchozí hodinová šaráda? A pokud chtěli tvůrci šokovat, nesměla by být ona předchozí šaráda tak extrémně idiotská. Mimochodem tohle mě napadlo už dávno - natočit nějaký obyčejný středoproudový film, klidně třeba vztahovku, romantické drámko, vánoční rodinnou komedii nebo podobnou zrůdnost, a ve finále, těsně před blížícím se rozuzlením, to v pár minutách celé zazdít nějakou naprosto nečekanou béčkovou bejkárnou, třeba vpádem emzáků nebo tlupy zombií, až by z toho mamkám a taťkům v kinech nebo u bedýnek zaskočil popcorn nebo guláš v krku. ()