Krásna katastrofa

• Česko Krásná katastrofa (viac)

Abby sa ako prváčka na vysokej škole chce konečne sústrediť na štúdium a spoločenský život v novom prostredí. Všetko ale naruší zlý chlapec a playboy Travis, ktorý si popri škole privyrába v bitkárskom ringu. Aj keď Abby dlho odoláva jeho šarmu, prehrá s Travisom stávku a musí s ním na intrákovej izbe zostať bývať jeden celý mesiac. Ani jeden z nich však ešte netuší, že možno práve navzájom stretli toho pravého. (Forum Film SK)

Anul

A to mně se to líbilo. Mám ráda tyhle klišé a jednoduché romanťárny. Herecky trochu pokulhávalo, ale i to se dá odpustit. Děj jednoduchý, ale stejně hezký. ()

xxxLussyxxx

Já musím dát plný počet, protože jsem čekala úplnou blbost, něco ve stylu after, když to ještě k tomu měli na svědomí ti producenti, co after, ale mýlila jsem se. Vůbec jsem se nenudila, okamžitě mě to vtáhlo do děje a žádná hluchá místa. Perfektní dialogy, často jsem se zasmála a mezi hlavní dvojkou skvělá chemie a hodně se těším na druhý díl! ()

Metastazina odpad!

Byla to parodie, že jo? Něco takového přeci tvůrci nemohli myslet vážně. Bylo to debilní přesně jako Děsnej doják. Což ale parodie byla. Takže?! Ale vážně. Občas jsem se histericky zasmála tomu, jak moc špatné to bylo. Jako jasně, After byla sračka. Nicméně tohle ani není sračka, to by byla totiž urážka pro sračku. Tohle je sračka, kterou sračka vysrala. Reálně bych si to nepustila ani kdyby nefungovala žádná pornostránka. ()