Mirek doráží na Plíhala s luxusní zdravotní zprávou, nedostává ale víc než vágní příslib do budoucna. Píše tedy mail a doufá, že se věci vrátí do starých kolejí. Rodiče Andrey se chtějí podívat do vysílání, což vyžaduje její návštěvu u Cyrila. Ten den se v televizi krade, ale svědek zloděje neprozradí. Plíhala informují z vnitřního auditu a Šmarda se nestačí divit. Mirek se od návratu z nemocnice poprvé cítí jako muž. (Česká televize)

mehmed

Celé to šlo tak nějak do prdele. Trapné, bez vtipu, tam tam je celý námět první série, kterou ocenili zvlaště ti, kteří zažili prostředí naši, vaší televize. Odvaha, s jakou si sami ze sebe dokázali dělat srandu je ta tam, asi došly televizácké historky. Teď sledujeme usmolenou snahu o rádoby vtipnou telenovelu.  PS: po zhlédnutí musím uznat, že jsem se mýlil a že to tak špatné v celku nebylo. Především poslední dva, tři díly to zachránily. V momentě, kdy si vzali zase na paškál televizáky a divadelní alternu, bylo to zase zábavné, jako stará dobrá první řada. ()