Mirek má ve studiu zpět svůj ušmudlaný gauč, ale chybí obsah vysílání. Plíhal spěšně pověřuje dramaturgyni AZ-kvízu, aby vypomohla. Zvukaři Miki a Luki mají průšvih v oddělení půjčování techniky. Místo záznamu kuňkání vzácné ropuchy krátkonohé zpeněží kvičení kuny skalní. Cyril to považuje za nechutné, zato Andree to celkem vyhovuje. Mirkův nový obsah vysílání připomíná pravěk, nicméně jeho znovunabytá pozice zůstává zatím pevná. (Česká televize)

skorpion112

Jsme v polovině série a tak jsem si dovolil nějaké doposavadní zhodnocení. Určitě se nejedná o takovou bombu jako byla první série. Ale ono to jinak vlastně moc neurazí ale ani nijak moc nenadchne jako právě série první. Je škoda, že se odpustilo od zobrazení vysílání Dobrého rána, ale vlastně některé linky s důrazem na postavy (třeba dnešní zvukaři) jsou vlastně docela fajn. Co mě ale mrzí je, že tentokrát se zde nachází mnohem víc slabších linek a i celých epizod než v první sérii. Zatímco tam byla tak jedna max. dvě vyloženě špatné epizody, tady to byla asi každá druhá. Někdy se to prostě nepovede. Uvidíme jak se to celé vyvrbí, ale zatím docela průměr. ()

fabecc1222

Zvukaři fajn, vesměs vždy, když dostanou místo na obrazovce, tak jejich vsuvky patří k tomu nejlepšímu. Ale s Mirkem to prostě drhne. Snad teď ta jeho linka dostane nový impuls. Jinak první řada měla jasně stanovený hlavní děj, točící se okolo záchrany pořadu, ale tady je to zatím vše takové hodně epizodické, nejasné, místy až bezduché. Snad to druhá půlka trochu víc nakopne v rámci nějakého uceleného děje. "Berany, berany, duc." ()

Heso

Po minulém díle jsem kamarádce psal, že z toho dnešního mám obavy. A tušíte správně, nastal pravej opak. Jak mi řekl současný kapitán hokejové Poruby, “nebuď nervózní, ty vole”. Tento díl vtipem předčil i ten první a můžeme ho v klidu řadit mezi nejlepší epizody Dobrého rána. Dnes velmi příjemně překvapili Miky&Luky, takové dosud nevýrazné postavy, ale dnešní díl velmi potahali. Ocenit musím i detaily, jako tričko “Bad morning” a Šmardík je vtipnej sám o sobě. Dnes jsem si nemusel smích z vtipů vydolovat z hrdla, jako když je vypráví Cyril, ale hodněkrát jsem se od srdce zasmál…tak to má být. To by šlo! ()

Chudobka

Třemi hvězdičkami nadhodnocuji. Pořád čekám, že se dočkám něčeho podobného jako v první řadě. A ono nic. Připadá mi, že Mirek se chová úplně jinak než v první sérii. Že by ho úraz tak změnil a on totálně zblbnul? A kde přišel k těm všem nemocem tak najednou, že musí brát tuny léků?Zlatohlávková podle mě přehrává (ale to není její vina, asi je to přání režiséra ), už je mi protivná. Šmarda pobaví vždycky, ale teď se téměř nevyskytuje. V první řadě mě bavil i bezdomovec Luboš, ale ten už (bohužel) není bezdomovec. Tereza Volánková je stále dobrá, líbí se mi i v menší roli ve Smyslu pro tumor. Pár vtipných momentů se našlo, ale fakt jenom pár. A že bych se dívala na každou epizodu dvakrát a smála se nahlas jako při první sérii, to tedy ne. ()