Šmardova mladická invence zcela ovládla studio. Cyril říká skutečné vtipy a z Radčina slam-poetry pokusu je dokonce první televizní virál! Před nemocnicí, kam chodí tajně žebrat cigarety, narazí Mirek na bývalého bezdomovce Luboše a popijí spolu na lavičce něco vína. Opilý Mirek pak podepisuje revers a vrací se domů. Šmarda má od té chvíle novou spolubydlící. Mirek ale samotu doslova nezvládá a stěhuje se k Radce. Plíhal požaduje od Mirka ukončenou neschopenku. V nemocnici si ji ale Mirek nevyzvedne. (Česká televize)

Heso

Slabší než první díl. Trochu se obávám, aby Mirek děj spíš nebrdzil, vše je u něj poměrně předvídatelné. Čas ukáže, jestli jeho návrat byl tou správnou volbou. Šmardík je postava vtipná sama o sobě, ještě víc v kombinaci s Johanou. Cyril, který by ten děj mohl potahat, bohužel dostává minimum prostoru. ()

Takaru

Tenhle seriál nádherně uzrál. První sérii jsem si zamiloval, dva nové díly této druhé řady jsou ale ještě o level výš. Pořádná dávka nekorektního humoru, cikán chce hrát žida v koncentráku, jeden potutelný vtípek za druhým, ale hlavně neskutečně dospělý nadhled a žádná prázdná hluchá místa. Ten nejlepší lék na dnešní společenskou nákazu zasranou ultrakorektností a sebemrskačským všude přítomným kokotismem. Skvělá záležitost pro odpočinek a uvolnění stresu. Pět plných zářivých. Těším se, co bude dál. PS: Johana tuze sexy camel toe. ()

Pepi74

Věděl jsem, že první dí nasadil laťku hodně vysoko ale takovýto propad jsem nečekal. Díl o tom jestli ona s ním bude bydlet, jestli ten bude bydlet s ní... Jediný fór je, že chvílemi příčetný a chvílemi nepříčetný režisér spí u sousedů. Děti jely domů samy...a? Ta jedna hvězda je za Borka a to ještě s odřenýma ušima. Velké zklamání! ()

kingik

Ostrých gagů je pomálu. Zázračně oživený režisér Kurš se pomalu a jistě belhá se zfalšovaným lejstrem o svém zdravotním stavu zpět k režijnímu pultíku, který mezitím v době jeho nemocničního pobytu ovládl mladý dramaturg Šmarda. Ten zadal ranní show nový koncept, načež k televizním obrazovkám přitáhl i mladé diváky a zvedl upadající sledovanost. Už tahle druhá epizoda výrazně naznačuje určitou studii charakterů, která v první sérii k vidění nebyla. Jsme více v soukromí postav, než v televizním studiu. A naprosto vymizely nějaké rázné gagy, takže většinu času vidíme Mirka, jak se po návratu z nemocnice, kde podepsal revers, dokáže aklimatizovat na domácí prostředí moderátorky Radky, kam se po obnažování na veřejnosti uchýlil. Gagů není přehršel, nějaké jsou trefné, ovšem chtělo by to dostat seriál na větší vrchol, aby nedošlo k upadající tendenci. Vrcholný gag a ani scénu jsem tentokrát nezaznamenal, takže se seriál ocitl v jakémsi normálním stavu, kdy nevyplavuje humory a začíná více pracovat na rozvíjení herecké sestavy. Není to možná nejideálnější krok, diváci první série si musí na nové pojetí zvykat, což třeba bude mít za následek jejich odliv. Dejme tomu, že autor Jan Prušinovský ví, co dělá a postupně bude přidávat na obrátkách. 7|10 ()

Vajonek

Uvidíme, jak se druhá série ještě dále (ne)rozjede, u druhého dílu je za mě na nějaké větší zhodnocení ještě času dost. Velkou předností každopádně zůstává hudební doprovod, který naprosto dokonale podpoří jednotlivé scény, případně je ještě výrazně pozdvihne. Tentokrát se např. ke scéně vyšetření na cukrovku, jehož výsledek může rozhodnout mnohé, jistě nic nemůže hodit více než rozjuchané Sugar, Sugar. ()