Kage no džicurjokuša ni naritakute! - Season 2 (2023) (séria)

Rjú no namida (S02E08)

(epizóda)
  • Japonsko Ryuu no Namida (viac)
TV spot 2

Po a Skel pozvou Nu do aquaparku Mitsugoshi. Podezřívavá z toho, že se jedná o plán Cida, informuje Nu ostatní členky Stínové zahrady. A pod záminkou tajné mise se tak všechny vydávají strávit den u bazénu. (mikki089)

TV spot 2

TheDarKnig

Jedna z nejlepších epizod doposud. Znovu přesně vystihující esenci této absurdní parodie plné nedorozumění a chūnibyō energie, tentokrát ve velmi přitažlivé bonusové deluxe edici Shadow Garden na dovolené (díky čemuž ale konečně dostanou jednotlivé členky prostor pro vzájemné interakce a dozvíme se tak o nich i něco víc). Dárek přímo od autora. ()

DaweForeman odpad!

Tenhle díl je jen další ukázkou toho, jak autoři anime hledí pouze na své zájmy a naprosto ignorují originální příběh. Nic takového, jako je tenhle díl, jsem zatím v příběhu nezaregistroval a to je manga v tomhle ohledu napřed, kdy měl následovat příběh ohledně hrdinova útěku do království Orianna, který je pak následován speciální oblastí spojenou se závěrem tohoto výletu. Tipoval bych, že je to zase jeden z těch případů, kdy nějaký "chytrý" producent zase nadiktoval, že chce fanservis a lázně a pak z toho vzniknul takovýhle paskvil. Pokud chtějí něco takového tvořit, ať si to dávají jako vedlejší OVA a ne do hlavního anime. Nejhorší na tomhle dílu je to, že to nedrží atmosféru a ještě tam musí dát ty dva přiblblý charaktery a hlavního hrdinu z toho kompletně vynechají. Obecně by se tohle "fanouškovské OVA" dalo mnohem lépe zpracovat, když už mají tu potřebu sem něco takového dávat. ()