Bob Rueland (David Duchovny) žije v šťastnom manželstve. Lenže nič netrvá večne a jeho manželka tragicky zomrie pri nešťastnej autonehode. Medzitým v talianskej rodine, ktorá vlastní malú reštauráciu, riešia úplne iné problémy. Ich dcéra a vnučka Grace (Minnie Driverová) má slabé srdce a jej stav sa rýchlo zhoršuje. Operácia sa musí uskutočniť čo najskôr, inak jej hrozí smrť. Lekár Grace oznamuje skvelú správu – našlo sa pre ňu vhodné srdce. Zhodou okolností sa jedná o srdce Bobovej ženy, čo však zatiaľ nikto netuší. Nikdy sa predsa nestretli a ani nevideli. To sa však čoskoro zmení, keď nešťastný Bob náhodou stretne Grace a ich srdcia prehovoria. (TV JOJ)

Mr.Roman

Romantický príbeh z radu novodobých najklasickejších a najmenej originálnych, často prvoplánový a predvídavý. Avšak s tak výborným obsadením, že sa divák nechá uniesť rád a dobrovoľne. Ak zrovna nemáte nenáročnú romantickú chvíľku a máte chuť na niečo sofistikované, tak Return to Me nepozerajte. Zbytočne tak tento film vyfasuje ďalšie slabé hodnotenie, ktoré si, skrz svoje neduhy, nezaslúži. ()

(fjw)

Velmo příjemná oodychová komedie s jemným humorem. David Duchovny je roztomile vtipný a jeho ženský protějšek Minnie Driver je zas nádherně roztomilá:) ()

Eseter

Já si romantiku představuju trochu jinak, stejně se mi ale tenhle typ devadesátkových filmů (no a co, že je to z roku 2000) líbí. Mají takovou pěknou, pohodovou atmosféru a všechno se zdá tak bezpečné a lepší. ()

Zabriskie

Příjemná a místy i opravdu zábavná romantická komedie. Zvláště stojí za zmínku vtipné scény, ve kterých vystupuje parta staříků a mluví jeden přes druhého. ()

Tionois

Tahle romantická komedie vůbec není špatná... a kdyby se vynechala ústřední dvojice anebo alespoň trauma hlavního hrdiny, měla by mnohem vyšší ambice. ()

Ziral

Opět ve filmu je krásně vidět americká zhovadilost, s botami od bláta rovnou do ložice a po celém bytě, prostě přezouvání je v Americe neznámým pojmem. Je to běžně k vidění i v seriálech např. "Přátelé" s botami do postele a běžně obuté nohy na stůl !!! ()

Jimmy.y

Po nedělním obědě, zároveň k deštivému dni, ideální kousek :) hezké, milé, romantické. 'Malder' ztratí ženu při autonehodě, nicméně se stane dárkyni orgánu pro ženu, která potřebuje srdce a jedno 'rande' s kravkou jejich cesty spojí... Nakonec se dozví, že srdce je právě jeho milované ženy.... Ale dobře to dopadne :) 4* ()

peproch

Uprřímně napsáno: přijde mi to sice romantická konstrukce, že se vám manželčino srdce vrátí v novém (lepším) těle, avšak nepotěšilo mne to. ()