Hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké hudební ukázky poznáte písničku? Znáte její přesný název, interpreta nebo dokonce text? V tom případě stiskněte play a sledujte nový pořad Televize Seznam, do něhož si hudební publicista a moderátor Honza Dědek bude spolu se svojí sympatickou kolegyní Anetou Kratochvílovou zvát nejenom soutěžící, ale i osobnosti z řad zpěváků, herců či sportovců. (Televize Seznam)

Matt_D_ odpad!

Myšlenka dobrá, zpracování tragédie. Nuda, nuda, nuda. Hnusné studio. Trapní moderátoři. Nejasná pravidla. Atmosféra žádná. ()

tehol odpad!

retardovany koncept provedeny extremne amatersky moderovany nejmene vtipnym clovekem v republice, co by se asi mohlo pokazit? videl jsem cast dilu s kohakem a i kdyz nesnasim jeho totalne trapny pokus o humor, tak respekt za to, ze se aspon snazil tu show nejak udelat namisto tvurcu.. nebyt jeho, tak je tam regulerne jen trapne ticho. bylo mi smutno za tu holku z lidu, co tam jako mela delat, tvarit se, ze tam nekdo nepusobi jako po lobotomii?? horsi nez soukup, tvurce poslat do ruska nebo nekam, at uz tady neprzni mozky lidi prosim. ()