The Price We Pay

• Kanada The Price We Pay (viac)

Po lúpežnom prepadnutí záložne sa traja zločinci a ich rukojemníčka Grace (Gigi Zumbado) uchýlia na odľahlý statok, kde objavia tajnú kobku s dôkazmi o sadistickom násilí. A keď sa domov vráti domáci pán, rozpúta sa peklo... (Arsenal83)

brasek

Lacné a amatérske! Horor je o strašení, vyvolať des u diváka, pracovať s atmosférou a držať všetkých v napätí. V tomto filme nie je nič také! Gore scény, krv a veľa krvi, úmrtia na rôzne spôsoby to vie natočiť hocikto a zrovna to nie je umenie strašiť diváka. ()

vinducha

A mě pan Kitamura nezklamal , krvavé je to dost , zábavné mě to přišlo taky. Představitelka sestřičky byla vybraná fakticky velmi dobře. 1 malou připomínku bych měl jen k začátku. Nepovídejte mi , že veřejné záchodky v Usa , kdekoliv na veřejných prostranstvích , parkovišťích nebo u marketů jsou takhle čisté.. ()

Zagger

Zadna pecka, ale rozhodne mnohem lepsi nez priblblejsi Play dead... Udalosti frci svizne a u tohoto typu filmu vubec nema smysl hodnotit nelogicnosti atd. Emil podle me vymeta takove filmy, protoze jeho charisma se presouva spise blize Peteru Griffinovi, a i na tom plakate vlastne koukam na xicht a netusim do jake role by se hodil, naopak ten Dylan vpravo je klasicky univerzal, ktery zapadne do mnoha ruznych postav. Ujety zaporak Emilovi jakztakz sel minule v Dig, takze se jeho postava v Dig jen volne prolnula do dalsiho filmu. Dig byl zapomenutelny film, takze uz si to uplne nepamatuju abych mu nekrivdil, ale rekl bych, ze postava byla zahrana uplne stejne. ()

mdf

Zhruba 40 minut se nic neděje a pak už to vezme trochu tempo,scéna s ostnatým drátem a tlaková láhev je top a další top je sexy brunetka,jinak nic. ()