Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvorcovia:

Shawn Ryan

Predloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (viac)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Arkelion

Klasika. Námet ničím neprekvapí, zato spracovanie vydarené. Seriál vtiahne diváka do svojho akčného deja, kde hľadáme zradcu priamo v Bielom dome. Druhá dejová linka ktorá z počiatku nevyzerá, že by mohla mať nejaký súvis s hlavným dejom, ale ako sa blížime ku koncu pekne sa obe dejové linky prepájajú. Samozrejme, nie je to bez chyby, dej je troška predvídateľný a niektoré scény sa dali natočiť lepšie a emočne záživnejšie, ale potenciál je určite veľký, takže od 2. série mám veľké očakávania. Obsadeniu nemám čo vytknúť, najmä Robert Patrick je pre tieto úlohy ako stvorený. Nechýba akcia, humor ani dejové zvraty. Seriál som si užil od začiatku až po koniec . Hodnotenie - 75% ()

PMU odpad!

Tak to ke slušný hovno. Ty dialogy.. posloucháte to vůbec? Bral bych to jako seriál céčkové provenience. Strašný. Kde to sebralo 74% netuším.. Ani jeden z herců není zajímavý ani sympatický.. nelze si vytvořit pouto. Končím po prvním díle. ()

samsozz

zas az take terno to nie je... hl postavy dostavaju vsetko na podnose, niekedy je to az do oci bijuce. Hl. postava mi bohuzial nesadla pride mi taky bezemocny onicom, nic ho nezastavi, vsade nabehne v spravny cas uff klise. Plot twist celkom ujde miestami vas serial prekvapi. Niektore postavy su uplne zbytocne a lezu na nervy( maddie). Serial som skukol za tri dni a nemozem tvrdit ze by ma nebavil ale zas ani neohuril. Poctivych 3/5 ()

fajntomas

Nechápu hodnocení, je to céčková sračka postrádající logiku, dělá z bílého domu holubník, z nějakého Srba a jeho kurvičky supermana, musel to vymyslet absolutní dement, neznalý vyšetřování a postupů v USA. U mě 50%. Ještě jednu věc; když vás nahání celý svět, necháte si narůst vousy, obarvite vlasy, ženská třeba ostříhá to čínský mikádo,... nic borec je celý ten týden nebo kolik voholenej a oba nasadí kapuce. Píčovina jak cyp. ()

HeRoS.Au

Ach jak americke! Hlavne ten konec. Libacka mezi pobyhajicima vojclama, on odleta do slunce zapadu, zatimco ona jej sleduje s nadeji a prani, ze ho zase brzy uvidi a to vse za doprovodu hero songu. Dobra zapletka, srozumitelne napsano, clovek se v tom neztrati. Hlavni hrdinka je uveritelnejsi a sympatictejsi nez jeji partner. Celkove zenske postavy jsou mnohem plastictejsi, propracovanejsi. Predevsim pribeh najemne vrazedkyne. Panove jsou tu za sekundanty. Davam 4*, ale realne tak 3.5* za ty obcasny kycoviny a prehaneni. 71% ()

Šíma2

Někde od půlky vyhodili scénáristu (asi jim přišel moc drahý) a nechali to dopsat dramaturga. Mělo to spád, ale začalo to být hrozně hloupé a ty příšerné dialogy... ()

Lajan

No, napětí to občas mělo, ale ty výplně plné keců o ničem jsem musel přeskakovat. A bylo nádherné dívat se, jak USA mají konečně úžasně charakterní prezidentku! ()

skorpik42

Nečakane dobrý seriál. Hlavný herec pôsobil vierohodne, skvelé bolo, že scenár hlavnej herečky nepozostaval z hystericky scén, ale bola to silná, racionálne zmýšľajúci osobnosť. Každý z hercov odviedol skvelú prácu. Obzvlášť sa mi páčila línia nájomných vrahov, kde neboli vykreslení len ako stroje na zabíjanie, ale boli to ľudia, ktorí sa snažili žiť ich "normálny " spoločný život. Dej mal rýchly spád, veľa vecí sa tam dialo za oponou a divák musí stále držať pozornosť. Celkovo hodnotím seriál veľmi pozitívne a kto ma rád tento žáner, bude nadšený. ()

Dobry_clovek

Přetrpěl jsem první díl a věděl, že druhý si už nepustím. Je to tak nesmyslné, přehnané a hlavně nelogické, že se člověk vlastně většinu času jen usmívá, místo toho aby byl v napětí. Všichni agenti se tam tváří nesmírně drsně a tajně, ale přitom při každé příležitosti hned každému na potkání prozradí kde pracují, jak ta místnost vypadá, kde bydlí a jaké mají příbuzné. Napadenému tajnému agentovi se všude válí důkazy o jeho práci a jeho karty ke vstupu do Bílého domu, zatímco druzí agenti FBI mají vyhlášený poplach, ale žádného z nich nenapadne hlídat dům právě napadeného agenta, takže vždycky všude dorazí pozdě... No, prostě strašný. Vrcholem této komedie jsou strejda a tetička, ze kterých se během jedné sekundy stanou vražední zabijáci s pistolí, své neteři prozradí tajná hesla od FBI a s drsným výrazem ve tváři se vrhnou do boje s nepřítelem, který končí ( jak jinak ) tetiččinou karate šavlovačkou. Fakt strašný. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (viac)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (viac)