Na jednom z japonských ostrovů se nachází vězení známé jako Nanba, jež se proslavilo zejména svojí nedobytností. Je prakticky nemožné, aby z něj kdokoli dokázal utéct. Přesto se ale najdou tací, kdo se to nebojí alespoň jednou za čas vyzkoušet. To se týká především obyvatel cely číslo 13, pro něž jsou pokusy o útěk nikdy nekončící zábavou. Jedná se o vězně číslo 11 (Uno), 25 (Nico), 69 (Rock) a 15 (Juugo), kteří jsou notoricky známí kriminálníci, jež ještě žádné vězení nedokázalo udržet za mřížemi. Podaří se jim i tentokrát obelstít stráže a potvrdit tak svoji 100% úspěšnost v prchání z míst, která byla určena k zadržování nejhorších zločinců? (EMIA)

Promo 3

Jeoffrey

Čtveřice chlapců ve vězeňských úborech prchá z té nejspolehlivější věznice na světě! Všechno se tu třpytí a blýská, jeden z pánů má modře nalakované nehty, kde v tom vězení sehnal lak? Ale co je úplně v háji - ani zdejší pasti mě nijak extrémně nezaujali. Takže když se vám nelíbí animace a postavy, úvod do děje je takový o ničem a ani se nemáte čemu zasmát, pak je závěr logický. Rychle pryč! Uteč, než tě chytí! Drop po prvním díle. ()

LeitoSE

Niečo až tak gýčovito odpudivé som naozaj nečakal aj napriek tomu, ako ma plagáty k anime dopredu varovali. Nemám najmenšie pochopenie, čo malo byť to niečo komediálne v prvej epizóde, tak som si pozrel a pretrpel ešte aj druhú, ale zostávam naďalej v nevedomosti a už sa to ani nikdy nedozviem. Drop 2/12 – 15% ()