Fejky

• USA Fakes

Náctileté nejlepší kamarádky Zoe a Becca chtějí rozjet velký byznys s falešnými občankami. Když se jim to ale podaří, začne jim zločin čím dál víc zasahovat do života. (Netflix)

cariada

No vůbec nevím jak s tím naložit. Nechápu co tím tvůrci chtěli říct, jako komedie to bylo děsný a bez vtipu. Ty dvě krávy neskutečně přehrávali, možná to byl záměr. Jenže na mě to celé působilo jak sitcom co dávají pro děti na Déčku, jak tohle může mít přístupnost od 16 nechápu. Pozitivní že to bylo krátký a není tam ta čtyř% menšina. Už dlouho se mě nestalo že bych hned na začátku to chtěl vypnout. ()

anicca

Tínedžerských seriálov sú tony a ja mám všetky rada. Light motív ostáva vždy rovnaký. Tento seriál neurazí, niekedy aj celkom pobaví. Zápletka o vytváraní falošných občianskych chytí ale k obrazovke ma neprikovala. Lepší priemer. ()

Lilith03

Velmi dobrý teen seriál, ikdyž tohle už nevyhledávám a nejsem cílovka, to mě to bavilo. K postavám jsem si časem našla taky cestu, za mě fajn, ale moc od toho nečekejte, jsou tam chvíle kde se to občas táhne, ale je to rychlovka, takže to zas tak nevadí. ()