Scenár:
Christoph Wortberg, Matthias Schultheiss, Hans Gerd Müller, Ralf Pingel, Reiner Lücker (viac)Hudba:
Paul RabigerHrajú:
Bernd E. Jäger von Boxen, Tanya Neufeldt, Patrick Bach, Mike Reichenbach, Ingo Brosch, Aram van de Rest, Alexander Kiersch, Andrea Suwa, Judith Pinnow, Björn Hebeler, Nadja Soukup, Dirk Galuba (viac)Epizódy(20)
-
Schmutzige Affäre (S08E01)
-
Gefährliche Freundschaft (S08E02)
-
Schlangennest (S08E03)
-
Endstation (S08E04)
-
Hundeleben (S08E05)
-
Entstellt (S08E06)
-
Steinschlag (S08E07)
-
Außer Gefecht (S08E08)
-
Tödliche Illusion (S08E09)
-
Straßenterror (S08E10)
-
Die Beichte (S08E11)
-
Streng vertraulich (S08E12)
-
Totentanz (S08E13)
-
Taxi, Taxi (S08E14)
-
Quiz Show (S08E15)
-
Alte Freunde (S08E16)
-
Pech gehabt (S08E17)
-
Blinder Hass (S08E18)
-
Bombenfieber (S08E19)
-
Gegen die Zeit (S08E20)
Hrajú
Bernd E. Jäger von Boxen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Tanya Neufeldt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Patrick Bach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Jack Holborn (1981) (seriál)
Anna (1987) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Mike Reichenbach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ingo Brosch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
UFO (2021) (seriál)
Nájdi si ma v Paríži (2018) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Aram van de Rest
Holandsko
Najlepšie seriály:
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Alexander Kiersch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Andrea Suwa
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Judith Pinnow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Nadja Soukup
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Dirk Galuba
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Bratstvo neohrozených (2001) (seriál)
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)
Alexander Schottky
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Peter Millowitsch
Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Heinrich Giskes
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Volkmar Kleinert
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tajomstvo Ánd (1972) (seriál)
Frank Kessler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jule Gartzke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Christoph Maria Herbst
Západné Nemecko
Kerstin Thielemann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)