Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obchodníčka s umením Patrice (Uma Thurman) nezažíva najlepšie časy a tak, keď sa jej vyskytne možnosť privyrobiť si praním špinavých peňazí pre mafiána Gordona (Samuel L. Jackson), ponuku využije. Pri nekalých praktikách však narazí na nájomného zabijaka Reggieho (Joe Manganiello), z ktorého sa náhodou vykľuje umelecký supertalent. Patrice je tak nútená lavírovať medzi umeleckým svetom a podsvetím, zatiaľ čo Reggieho úspech ohrozuje, že sa celá schéma prania špinavých peňazí odhalí. (Arsenal83)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (30)

rublik05 odpad!

všetky recenzie používateľa

Člověk by čekal, že thriller, v němž mají hlavní role Uma Thurman a Samuel L. Jackson, prostě musí být pecka. Na herecké obsazení se bohužel v tomto případě spoléhat nedá, jelikož oba zmínění herci hrají postavy, které by mohl zahrát prakticky kdokoliv jiný, dokonce jsem toho názoru, že jich je tady vyloženě škoda. Ateliér smrti nabízí prázdný a extrémně nudný příběh, děj je nezáživný a absolutně o ničem, celou dobu se jen mluví a mluví, veškeré snahy o humor se totálně minuly účinkem, tempo je svým pomalým tempem vyloženě ubíjející, no zkrátka děs a hrůza. Naprostá ztráta času. Brr, nikdy víc. 0/10. ()

kenkaku 

všetky recenzie používateľa

Proč se to nejmenuje “BagMan”? Prakticky myšlenka “Pytlíčka” je nosná nit filmu. Každopádně. Dělat si prdel z mazalů (a “sběratelů umění”) mi přišlo jako dobrý nápad (ne originální, ale dobrý). A propojit to s “mission impossible” jsem nečekal. Za mě dobrý. Pozn.: Všichni si tu berou na paškál Thurmanku ohledně botoxu… za mě, proti Kidmance nebo Sandře Bullockovic je celkem amatérka. Takže s ní a jejím vzhledem nemám problém. Problém mám s její rolí - brutální kráva (a po 55 minutách to uzná i sama). ()

Reklama

xxmurphyxx 

všetky recenzie používateľa

Zas také mená a v takom počte tu nie sú. Prakticky len Uma a Samuel  sú tu strop, zvyšok len krovie druhej triedy a random kokotkovia. Vďaka nim dvom a ich výkonu je aspoň tá jedna hviezda. Inak je film žalostne sterilný, bez nápadu, bez štýlu, bez napätia, alebo hlbšieho zmyslu, či zvratu, ktorý nadchne. Ale fackuje sa tu o sto šesť a nejaký ten odjeb na adresu bielych hetero mužov sa tu nájde, takže impotentná teplá pseudoumelecká úderka holýúdu sa možno nadchne. Ale pre ľudí s vkusom to bude extrémne málo. ()

Kropajda1 

všetky recenzie používateľa

Uma Thurman zřejmě nezaslechla, že je teď v Hollywoodu trendem přirozenost. Vypadá jako maska. Film to ovšem nebyl úplně špatný. Joe je sympaťák a to ani nemusel ukazovat pekáč buchet. Nízké hodnocení má film asi proto, že není natočený pro puberťáky, kteří mají samozřejmě o filmech jiné představy a podle toho tak vypadá filmový průmysl současnosti. Hvězda navíc za to, že ačkoliv šlo o film plný umělců, nikdo nám nepodsouval nebinární tvory a dokonce ani neznámé herce tmavé pleti v hlavních rolích. Samuela uznával svět dávno předtím, než studia dostala tabulky kdo musí být v obsazení, aby se film prodal, takže ten rozhodně z protekce roli nedostal. ()

Sany33 

všetky recenzie používateľa

Príbeh: Miestnej galeristke sa vôbec nedarí presadiť a tak pred tým ako by mala krachnúť začne cez galériu prať prachy miestneho drogového dealera. Obrazy ktoré jej dodáva profesionálny zabijak sa ale stanú hitom. Herecké obsadenie: Toto je to najzaujímavejšie. Herecké esá minulej dekáda sa podpísali pod tento projekt ktorý sa kde tu hrá na akčné béčko ale vo finále nemá moc čo ponúknuť. Prevedenie: Prvá polovica filmu veľmi inteligentne pracuje s humorom ale balansuje na hrane nudy a v druhej kedy sa to začne rozbiehať náhle film skončí skôr ako by bolo nutné. Pocity: Zabijakov prerod v umelca bol v Manganiellovom prevedení veľmi kostrbatý ale myšlienka filmu sa mi celkom pozdávala. Zaoberá si iba jednou určitou popkultútou a v podstate si z nej robí srandu čo ma tiež bavilo. Čo už bolo horšie bol ten mafiánsky záver a uveriteľnosť v to. že by to mohlo byť také jednoduché. Pridaná hodnota: Špagety thriller o umelcoch a zabijakoch. 55% ()

Galéria (20)

Zaujímavosti (3)

Reklama

Reklama