Hawk sa odvráti od Tima, keď sa začne vyšetrovanie. Kríza spôsobená chorobou AIDS v 80. rokoch ničí život homosexuálov. (SkyShowtime)

Lenka.Vilka

Udělalo mi radost, že děj trochu zvolnil, a nikam se nepospíchá. Jenže po dějové stránce to bylo o to drsnější, protože se konečně víc děj soustředí na postavy. A na to, jak je "hon na čarodějnice" mění. ()

Deleatur

Došlo i na ženský: "Tohle neudělá, hluboce ji miluje." "Jo? Tak sleduj." Scéna s otcem byl přesně ten případ, kdy i s takovým parchantem jako Fuller (Bomer) musím sympatizovat. Naopak u pořád roztomilého Baileyho doufám, že takhle exaltovanej nebude celou minisérii, pokud má pokrývat dalších 30 let a že v odskoku do budoucnosti nehrál jen vyčerpání nemocí (ano, tou nemocí). Zas tak mladý není a tvůrcům slouží ke cti, že z něj neudělali nepolíbeného úplně ve všem. ()

Joe16210

Je zajímavé vidět, kam se v dalších epizodách příběh i děj posouvá. Už to není tak šokující jako úvodní epizoda, ale o to víc prostoru dostávají vztahy a další události. Rozhodně u seriálu zůstanu, jsem zvědavý, co bude dál. ()