Spolucestujúci

• Česko Souputníci (viac)
USA, 2023, 7 h 51 min (Minutáž: 55–67 min)

Vo Washingtone, D.C., sa počas homofóbnej levanduľovej paniky v 50. rokoch do seba zamilujú dvaja muži - charizmatický a ambiciózny Hawkins Fuller a náboženský idealista Tim Laughlin - a začnú riskantný, krehký a zmyselný vzťah trvajúci desaťročia. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Lenka.Vilka k tomuto seriálu (6)

Si nádherný (2023) (E01)

Luxusní úvodní díl! Měla jsem tušení, že to bude drama jako kráva, ale nečekala jsem, že to bude drama jako celý stádo kráv. První díl je především o postavách s naťuknutím, že se asi něco hodně posralo. Dynamika mezi Hawkem a Timem je neskutečná. A přiznám, čekala jsem to spíš až v druhém díle, protože to připuštění reality bylo u Hawka až moc rychlé, vzhledem k jeho předchozím činům v dílu. Hajzl a pokrytec, který si nikoho neváží, protože si neváží sám sebe, když je život díky tomu podstatně snazší. Top: scéna v kostele. Jinak mi udělalo velkou radost, že Fellow Travelers je u nás dostupné jenom s odstupem tří týdnů. Čekala jsem to horší, mnohem později. Co mě ale zklamalo, byla nulová informace ze strany vod (na fb ani slovo), dozvěděla jsem se o tom v podstatě náhodou (přes reklamu kvůli akci na předplatné). Ale tak...lepší než drátem do oka. Uvidíme se příští neděli  :) ()

Nepriestrelné (2023) (E02)

Udělalo mi radost, že děj trochu zvolnil, a nikam se nepospíchá. Jenže po dějové stránce to bylo o to drsnější, protože se konečně víc děj soustředí na postavy. A na to, jak je "hon na čarodějnice" mění. ()

Ma udrel (2023) (E03)

Jestli jsem u druhého dílu byla ráda za zpomalení, je jasný, proč tady jsem si to užila ještě mnohem víc. Top scéna: Děláš pro něj špatné věci? ()

Sľúb mi, že nebudeš písať (2023) (E05)

Tak tohle bylo dost drsný slyšení, díky kterému si dost lidí uvědomilo dost věcí. Ale i tak byla nejsmutnější ta jedna věta: Chci se vyléčit. ()

Nad mieru (2023) (E06)

Nemůžu si pomoct, ale přestože jsem o předchozím dílu myslela, že je prozatím top seriálu, přehodnocuji. Tohle bylo spíš rodinné drama. Se vším všudy. A hezky pomalu, nikam nepospíchat. Super. ()