Red Rose

Pár mladých podivínů si stáhne aplikaci, která po nich chce, aby dělali nebezpečné věci s děsivými následky. A zadělají si tím na opravdové léto hrůzy. (Netflix)

Wancohoff

3,5 *    herci nie su prilis sympaticki, ale aspon to nie su fiflenky z americkych serialov. je to dost zaujimave a udrzi to pozornost do posledneho dielu.. vela som necakal, a dostal som dost... trochu ma stvalo minimum vrazd, samovrazd, ale neskor to clovek pochopi ked zisti o co ide.. .navyse soundtrack je perfektny. ()

ANTYCHRYST

Po prvních minutách jsem si říkal..kde sehnali tenhle materiál:) jako najít takovou skvadru ošklivejch a nesympatickych lidí to je umění.. K tomu když se přidá naprosto zbytečný ala dlaždič slovník.. tak jsem ani neměl moc chuť na to koukat.. aaaale začalo se to vyvíjet správným směrem:) a normálně jsme to shlédli na jeden zátah všech 8 dílů:) co se opravdu maximálně povedlo je skvělý soundtrack! Zápletka je dobrá...a není lehké odhalit co se bude dít dál..Chtělo to přidat více akce a krve a mohlo to bejt hodně dobrý..tradiční moderní.. homovložku komentovat ani nebudu :) nejlepší postava je ta Indka co jede v počítačech :) konec by si zasloužil trošku více logiky a pokračování je téměř jisté:) 80% i přes tragické herecké obsazení to nakonec bylo zábavné ()

Ben Nevis

<b>SPOILERY! </b>.V hlavní roli politická korektnost (vynechali snad jenom anorektického eskymáckého Alžbětka), ve vedlejší hloupost. Pokud vás někdo šikanuje přes telefon, co třeba ho nastavit do továrního režimu a už nic podezřelého neinstalovat? Ale co se divit v rodinách, kde trojky a čtyřky na závěrečné vysvědčení jsou výborný výsledek? Ze začátku alespoň řešíme záhadu, co to ta Red Rose je. Jakmile se to vysvětlí, přecházíme do fantasmagorie, kdy nastupují všemocní ONI. Nejspíš ti samí, co ovládají Světový Řád. Místo aby šmírovací appku prodali za miliardy špionážním agenturám, šikanují bezvýznamné teenagery. Takže zápletka nula, ale pátrání bylo koukatelné. Ze začátku moc rozvláčné, ke konci slušně akční. ()

MT_Y

! Spoiler! Za mě série byla super, postavy si člověk oblíbí, ač ano ten zhruba díl trvá než si je oblíbíte, ale pak prostě je začnete mít rádi a vlastně nechcete aby se komukoliv z těch "děti" něco stalo. Někteří tady ty zvraty popisují fakt drsné, já musím konstatovat že ano překvapili, ale že by to bylo nějak na hlavu to za mě určitě ne... Vyvražďovačku nečekejte, je to spíš boj o čas, kdo z koho a odhalování kdo či co za tím stojí. Já jsem tohle čekal, ty indicie byli již v prvním díle a pak ještě v jedné části ve večer kdy zemřel/a jedna z hlavních plus to Teda, alespoň za mě odhaluje i to že tam je jedna postava. Podívaná, byla ale super (až na ten nelogicky krok na konci - Tedy že sebrali policie očividně člověka, co byl pobodaný, zmlacen, aj. Ale tak co už)... Krok toho za mě 10/10 ()

Prochy38

Po prvním dílu byla malá skepse, ale tu další, další a další díly zahnaly rychle. Skvělé postavy, možná ne úplně nová myšlenka, ale určitě povedeně uchycena. Má to super vývoj a díl co díl vše graduje s takovou intenzitou, že jak se první dva malinko táhly, konec nepřišel ale vletěl a bylo strašně rychle po všem a bylo mi to i líto. Ode mě palec hore na britské ostrovy! Co musím, musím a musím vyzdvihnout je famózní soundtrack. ()