Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá... avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. (Continental film)

alisa.upir

Mně se to moc líbilo, a to se na české filmy moc nekoukám, protože jsou většinou velmi trapné. Tohle je krásná výjimka, je to vtipné, odsýpá to. Sem tam teda nějaké to moudro hlavně ze začátku působí trochu nevhodně, a prostřihy scén jsou občas už tak rychlé, že moje babička už si na konci ani nebyla jistá, kdo si to koho bere.  Ale celkově je to přesně ten závan čerstvého vzduchu, který v ČR často chybí. Krásná práce. ()

M.i.k.e odpad!

Co to ku*va bylo? Většinou bývám k českým filmům a hlavně k českým (pseudo)komediím dost shovívavý, ale jednou za čas se objeví snímek kdy veškerá trpělivost přeteče a to je přesně tenhle případ. Upřímně vůbec nevím co si o téhle dlouhohrající reklamě na Bandi a další značky vůbec myslet. Ještě zvládnu pochopit, že jde o "komedii" primárně pro ženy, takže pro feministická moudra se tu nejde daleko a za všechno samozřejmě můžou muži. Něco takového by tu nebylo poprvé a nic proti tomu, jenže tady se to všechno absolutně míjí účinkem, protože hlavní hrdinky jsou v mnoha ohledech mnohem hroší než chlapi na které se tady celou dobu stěžují. Vůbec nechápu jaká by měla být hlavní zpráva pro diváka a byl bych celkem rád kdyby mi to někdo někdy vysvětlil. Za mě je to totiž jen trapný, nevtipný a zlý film a  dokud se bude česká tvorba soustředit primárně na tyhle rádoby vtipné vztahovky, tak se nikam neposune. A nemyslím si, že bychom tady měli nedostatek kvalitních tvůrců a herců...0% ()

JenYu

Pro Vagnerovou mám slabost, tak jsem si pustila tohle... a když jsem si uvědomila, že Vašut bude hlavní milovník, měla jsem silné cukání to vypnout. Svoji postavu hrál úplně stejně jako v Románu pro ženy (z roku 2005!!!). A když vám v romantickém filmu pije hlavní muž krev, nějak to drhne. Linie Stankové minimální a šablonovitá. Ta třetí kamarádka, co moderovala, příjemně překvapila. Celkově slabé, ale Vagnerové to opět odpustím :D ()

Gallifrey

Neslané, nemastné. Taková typická česká průměrná slaďárna pro ženy, když potřebují vypnout po náročném dni. Pro člověka, který hledá větší hloubku, je tohle zabiják mozkových buněk. Kéžby se všichni čeští režiséři a scénáristé, kteří chtějí natáčet komedii, nesešli a nevytvořili jeden opravdu kvalitní film na místo 12 průměrných červených knihoven, které se rok, co rok v kinech objevují. Proboha jsme národ, který se dokáže vysmát opravdu všemu, tak proč všechny české komedie posledních 30 let, vypadají, jako kdyby je natáčel rejža v epileptickém záchvatu? ()

Bebacek

V rámci českých mainstreamových romcomů se jedná o vcelku neškodný film, který díky bohu konečně není obtěžkán zhoubným sexismem a šovinismem (pro změnu v každé scéně „jen“ bije do očí product placement). Spíše než na tradiční pojetí zoufalých žen, které dělají zoufalé věci, které je v české komerční tvorbě vyčpělým trendem, se zaměřuje na úskalí partnerských vztahů. Hana Vagnerová navíc ukazuje, že je nejen krásná a atraktivní žena, ale především talentovaná herečka, což plně prokázala například ve filmech jako Sněží nebo Hranice lásky. Jejím hereckým partnerem je zde Marek Vašut v pro něj typické roli narcistického chlípníka, kterému však žena nedává vše jen tak zadarmo. Podstatu této romantické komedie pak nejlépe vystihuje replika: „Muži předstírají lásku, aby měli sex. Ženy předstírají sex, aby měly lásku.“ ()

• Televizní premiéru na stanici Prima zhlédlo 562 tisíc diváků v kategorii 15+. (rublik05)