Súťaž, v ktorej muži plnia rôzne úlohy a ich ženy na ich výkonnosť vsádzajú, poznajú Európania ako show My Man Can. V Česku a na Slovensku budú súťažou sprevádzať Adéla GondíkováOndřej Urban a v roli súťažiacich sa predstavia slávne české a slovenské dvojice.  Koľko cibule dokáže váš muž nakrájať za dve minúty? Podarí sa mu v časovom limite naskladať do kufra 30 kusov oblečenia? Zvládne dráhu na vysokých podpätkoch? Na to si budú musieť vsadiť slávne ženy alebo partnerky slávnych mužov – a tí urobia všetko pre to, aby tipy svojich partneriek dokázali naplniť. Jedno je isté – neskutočná zábava a lákavá výhra! (TV JOJ)

PECHY15 odpad!

Naprosto chybí tempo... trapná přehlídka pseudocelebritek, který půl hodiny melou o tom jestli to dokáže a nakonec se tomu trapně hihňají jako školačka, co vidí první chundelatý péro. Zlatej Bůček, fakt že jo, ten aspoň odsejpá a občas řekne i něco moudrýho. ()

fafejt001 odpad!

Dalšííííí   kravina  na  Primě ,  jak  jinak . Můj  kamarád  to  dokáže , múj  sourozenec  ,  také  i  otec .  PROOOČ  tam  tedy  nejsou  opravdu  jen  manželské  páry ??  Bylo  by  to  o  fous   lepší .  Takhle  je  to  trapáááárna . ()

NikiVai

Po dvou dílech se mi tato soutěž jeví jako pořad, na který se dá koukat, když nic jiného nikde nedávají. Neurazí, nenadchne. Zábavnost záleží na hostech. Některé úkoly jsou fajn, některé dost trapné. Moderátorská dvojice mi nesedí. Ale neodsuzuju to, podobný typ pořadů mi nevadí, protože od televizní zábavy nečekám žádné umělecké zážitky ani oduševnělé chvilky s obrazovkou. ()

Cesty timem odpad!

NO TVL !!! TAK KVŮLI TAKOVEJMHLE SRÁGORÁM SI NEMOHU NEJEN PŘETOČIT REKLAMY NA PRIMĚ ALE I JAKOUKOLI "NEREKLAMNÍ" ČÁST JAKÉHOKOLI POŘADU NA PRIMĚ, KTERÝ JEŠTĚ STÁL ZA SHLÉDNUTÍ. TAK KVŮLI TOMUTO UŽ MI TEĎ NESTOJÍ.... ŽÁDNÝ POŘAD NA PRIMĚ ZA SHLÉDNUTÍ, PROTOŽE SAKRA NĚCO CHCI OBČAS PŘETOČIT, NĚCO MI UTEČE A PAK ZAS DOPŘEDU... JO MÁM o2TV, MOŽNÁ JE TO JINDE JINAK, ALE ONO MI TO ZAS TAK NEVADÍ - PUSTÍM SI MUZIKU. PRIMĚ TO TAKÉ NEVADÍ, TAK AŤ SI VYSÍLÁ TŘEBA DO SILA. ()

Jansuper

Říkejte si lidi co chcete, nechápu vás, mě ta soutěž baví, je zábavná a zajímavá,  nerozumím lidem na csfd někdy. Co je České to se kritizuje jak to jde, ono to má asi sledovanost když furt tyto pořady dávají ()

Sa.sa

No já nevím asi si to své diváky najde a vyplatí se to, ale pro mě opravdu ne... Zase na druhou stranu mi to nevadí, protože umím používat ovladač k telce 😎😎😎 ()

barneybishop

Proč opět do toho cpete celebrity a nenecháte přes casting soutěžit lidi z ČR? Větší motivace, alespoň nějaké vtipné hlášky, než od těchhle "hvězdiček" atd atd.... Takhle si to oblibu opravdu nezíská... Jinak zajímavý koncept, líbil by se mi nebýt celebrit. ()

Smells odpad!

Tento pořad je jasným důkazem, že i když si vždy myslím, že televizní zábava nemůže klesnout hlouběji, vždy to jde. Na toto je snad i hodnocení ODPAD! moc vysoké. ()

vlcekmirek odpad!

Asi nebudu objektivní, viděl jsem pouze začátek prvního dílu a závěrečné titulky, ale to je zase feministická sračka. Tomu říkáte rovnoprávnost? Dámičky se tam natřásají v róbách jak na plese v ópeře a jejich přicmrndci ze sebe dělají cvičené opice, jen aby se ,,národ" pobavil. Licitace jak na dobytčím trhu, pánové se u toho tlemí, jako nesvéprávní, zatímco jejich fifleny spolu o nich diskutují jako o ,,spotřebním zboží".  Bylo by vhodné změnit název na ,,MŮJ TAJTRLIK TO DOKÁŽE" protože tohle už s muži a chlapy nemá nic společného. Ale asi je to celosvětový trend. Stačí kouknout na reklamy. Baby v sexy montérkách s krompáčem přes rameno a s vrtačkou v ruce a na druhé straně ,,chlap" s miminem pod paží se rozněžňuje nad pracím gelem, který vypere a je veganský a BIO.  Svět se v kravskou prdel obrací. ()

razzy1230 odpad!

Prima začíná pomalu, ale jistě dotahovat Barrandov. Vše z produkce Prima TV je takový odpad, že csfd by mělo vytvořit hodnocení -3 aspoň. Trapné, bez chuti, bez vtipu, dal bych milion důvodu proč na to nekoukat. ()

Catr854 odpad!

Jakmile někde na plakátu vidím nadpis „Nová zábavná show" je mi jasný, že to moc zábavná ani inteligentní show nebude. Noční můry, které se po shlédnutí tohoto „veledíla" dostavily to jen potvrdily. Pokud se máte rádi, tak se tomuto vyhněte obloukem. ()

Filumena odpad!

V dnešní těžké době kdy se na nás valí rady jak ušetřit, neplýtvat mne nazdvihlo soutěžení v chytání toustů. To co popadalo na zem by mělo k snídani jedno poschodí pečovatelského domu. Tzv. celebrity se natřásají v róbách a jejich soutěžící protějšky ze sebe dělají debily. Já v tom nevidím nic vtipného takže ani zábavný ani soutěžní pořad jak je uvedeno. ()