Grindhouse: Machete

Celý film 1

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

chalp

Nikomu z večných vedľajších hercov, neprajem tak úspech ako práve Dannymu, ktorý nikdy nemal dostatočný priestor sa prejaviť a tu to za necelé tri minúty dokázal bravúrne. ()

Greg25

Tak tenhle trailer tomu se říká akce, akce a zase akce, bez děje, bez dialogů, ale s akcí a to ve velkém. Ono jestli podle toho natočí nakonec Rodriguez opravdu film (grindhouse jak dělaný), tak už to možná zratí to kouzlo, poněvadž když je celý film odvyprávěn v kostce, tak dokonale jako v tomto traileru, co zatraceně pak dáte do filmu? No nevím, počkám si na film a uvidíme, mně tenhle trailer dost pobavil, teda hlavně jsem se u něj dost nasmála, mně totiž grindhousey přijdou k smíchu skoro vždycky, i když to režiséři obvykle mysleli zcela vážně, obvykle jsou jejich výsledné grindhousey dosti legrační. Ale co se týče natočení tohoto traileru, tak to klobouk dolů, Rodriguez prostě akční scény umí. "Mějte slitování, otče. Bůh má slitování, já ne." 80% ()

(Z)denny

Trejo nám začíná dospívat. Je to vidět i na tom, že od dob Desperáda si místo maličkejch lítacích nožíků konečně pořídil pořádné pracovní nástroje.. ()

JK-Stinger

Parádní trailer z projektu Grindhouse, který nakonec vedl k natočení celovečerního filmu. Skvělé je, že už tehdy byly obsazené některé postavy, které ve finálním snímku nechybí, stejně tak jako většina trailerových scén. ()

jacksax

Takový trailer existuje prakticky ke každému filmu. V naprosté většině jsou podstatně lepší než tohleto a 86% beru jako ostudu a ukázku stádního myšlení csfd ()

Dr.Živágo

Po skouknutí toho to traileru jsem si musel ihned přebrousit všechny nože v domácnosti :) Jedinečný a originální počin od Roberta Rodrigueze. Jinak natáčení filmu už se připravuje !!! ()

dvd-L

To nejlepší co Rodriguez natočil. Škoda že na podobnou slideshow nesestříhal i Planetu Teror. Naprosto adekvátní stopáž pro většinu současných kino-filmů. ()