The Hillside Strangler: Devil in Disguise

USA, 2022, 3 h 35 min (Minutáž: 52–56 min)

Réžia:

Alexa Danner

Hudba:

Paul Brill

Dokument sa zaoberá zločinmi z druhej polovice 70 rokov, ktoré v oblasti Kalifornie v L.A. spáchal notorický sériový vrah Kenneth Bianchi. Po dohode s prokurátorom sa vyhol trestu smrti, pričom doživotný trest si do dnešného dňa odpykáva vo washingtonskej štátnej väznici Walla Walla. (*CARNIFEX*)

YumiOkami

"For a serial killer, he was a very warm kind of personality." ... "People said that he reminded them of Ted Bundy." ... v prvních dvou epizodách byly zajímavý fakta, který mě bavily. pak se všechno zhoršilo. přišla jsem si, jak kdybych sledovala nějaký soudní drama, kde na jedný straně stojí někdo, kdo říká "ale buono byl nevinný, oni to na něj ušili buhůů" a na druhé straně je zas někdo, kdo říká "buono je 100% vinný, já tomu věřím". a že existovali svědci, kteří viděli dva muže, jak unesli jednu oběť, tam nezmíní. ani to, jak jednu borku oslovili dva hodně podezřelí policajti, kteří jí nakonec nechali bejt, protože to byla dcera jednoho slavnýho herce. místo toho tam nechají mluvit nějakou blbku, která byla zabouchlá do bianchiho (teď samozřejmě tvrdí, že "BiAnCHi ByL ProJeKt") a kvůli němu chtěla zabít random týpku v motelu. klidně mi dejte dva díly jenom s reálnýma faktama, nepotřebuju další o NIČEM...... o kom že to vlastně bylo??? o právnících nebo o vrazích z hillside? nedoporučuju. 👎🏻👎🏻👎🏻 ()

*CARNIFEX*

Dokument sa zaoberá zločinmi z druhej polovice 70 rokov, ktoré v oblasti Kalifornie v L.A, spáchal notorický sériový vrah Kenneth Bianchi. Po dohode s prokurátorom, sa vyhol trestu smrti, pričom doživotný trest si do dnešného dňa odpykáva vo Washingtonskej štátnej väznici Walla Walla. Prakticky totožný dokument, ako "City of Angels, City of Death" od Disney-ho. Nedozviete sa nič nové, len sú samotné udalosti prerozprávané odlišnou formou, skôr priamočiarou, čo môže niektorým divákom ďaleko viac vyhovovať. Dalo sa, nemá zmysel podhodnocovať .. ()