Capra cu trei iezi

• USA The Goat and Her Three Kids

Rumunský vidiek v 19. storočí. V dedine izolovanej od sveta žije vdova a matka troch detí (Maia Morgenstern), ktorá je jedného dňa nútená postaviť sa starému rodinnému priateľovi (Marius Bodochi), ktorý, keď ich vidí bezbranných, odhalí svoju skutočnú sadistickú povahu. (Arsenal83)

Easykill

Kůzlátka Kůzlátka, neotvírejte vrátka... Solidní překvapení! Povedená, rumunská variace či metafora na klasickou pohádku, kterou asi známé všichni. Extrémní minimalismus a kolik "srandy" si člověk užije. Rodinka má pusto, prázdno snad všude a vlk je přijde ještě vykrást. Temná, ponurá atmosféra provází celý snímek. Tohle bylo opravdu přísný. Úchylnej slizák aka vlk, byl víc než dobrej a uvěřitelnej, stejně jako hlavní goat neboli matka. Skvělá jednohubka! ()

vinducha

Pohádka bratří Grimů v rumunském provedení . Atmosféru to má jako Pohádka svatojánské noci mixnutá Poslední propadne peklu , takže hodně výživnou. Nic pro malá děcka. ()

Hexx

Obvykle s mi líbí podobná filmová zpracování, nu zde musím být skeptický, neboť krom "jak se žije v Rumunsku o samotě na venkově", není vcelku nic, co by mohlo být alespoň trošku zajímavé, podněcující nějaké... mysteriózno či horor (dva vykutálené vlašáky ve snu nepočítám), o který se opravdu tedy nejedná. ()

Lubikem

Na to že to bol rumunský "horor", klobúk dole za výber hercov, atmosféru. Na jedno pozretie zaujalo, bez pauzy alebo pretáčania. ()

mdf

Trai parchanten und mamuš end hodný strécu.Jako potenciál,to mělo veliký,dalo by se to i trošku víc vytunit,místy to ztrácelo na tempu i na atmosféře,ale na jeden kuk,to bylo dobrý. ()