Ostreľovač: Nebezpečná misia

• Česko Ostřelovač: Nebezpečná mise (viac)

Když je zkorumpovaný federální agent zapleten do obchodu s lidmi, odstřelovač a nováček CIA Brandon Beckett (Chad Michael Collins) se vydá na zběsilou cestu a spojí se se svými bývalými spojenci, agentem vnitřní bezpečnosti Zero (Ryan Robbins) a vražedkyní Lady Death (Sayaka Akimoto), aby zkorumpovaného agenta odhalili a zločineckou organizaci zničili. (FunDinDung)

jardas

Asi neměli peníze na koordinátora rvaček, protože takhle by se rvali možná nejací jednozáviťáci z Horní dolní a nikoliv cvičení agenti a zabijáci.... Sniper (ten zlej) zachází se svou zbraní a střílí z ní jak youtuberskej kretén.... Chvílemi nevíte, jestli se máte smát, protože některé scény jsou, pravděpodobně nechtěně, docela vtipný a jindy jen nevěřícně kroutíte hlavou nad taktickými chybami, kteří dělají dlouholetí cvičení agenti.... jako kdyby scénář psal desetiletý kluk nadšený do stříleček.... Fakt velký špatný.... ()

Marze

Pribeh zapomenete do tydne. Vse je kriklave poutove, otrepane a lacine ubohe.Zanr muz s bouchackou. Poklesly humor a spousta klise akcnich filmu. ()

Hapretor

nejzábavnější z řady SNIPER ... v některých chvílích jsem jsem se fakt musel zasmát ... pobavilo královsky ... "mistrovské" béčko na odstřelení času ... a Sajaka Akimoto ja naprosto úžasná ... !!! ()

Heywood

To snad už ani nemohlo být horší. Gang byl komický, bitky směšné, plukovník dětinský a před odpadem na 10% to zachránila ta modelka, na kterou se dalo dívat. A na nic jiného se moc nedalo. ()

Geronimo7 odpad!

Po všechn předešlých dílech, s výjimkou Reloaded jež byla nejslabším dílem, upřímně nevím, co si o tomto mám myslet. Oč se zde tvůrci snažili? Vážnost - nulová (možná kromě Sajaka Akimoto), Humor - sem tam, akce - nedodělaná. Přišlo mi, že herci stále nacvičovali své role i při "kamera, akce!". Vůbec nechápu, kam se podělo to pravé Sniper kouzlo. I předchozí díl, Assassin's End, byl dobře zahraný s dobrým příběhem, i když to na první díly nemá. Upřímně už po pár minutách jsem se začal nudit a říkal jsem si, co se stalo. Záporáci jsou neskuteční šašci. Rozhodně nejhorší a nejnudnější díl z celé série, ačkoliv Reloaded je těsně v závěsu. (SPOILER - pokud se nemýlím, je tam menší románek mezi hlavním hrdinou a jednou asistentkou, což nemá v akčních filmech vůbec co dělat, navíc je to natočeno ve stylu Crank 2, který je též naprostým odpadem, oproti skvělému prvnímu dílu) ()

charles3

Tak toto jsem si dnes pustil, nalákán včerejší "desítkou" (G.R.I.T.), a opět jsem nelitoval. Dobře napsané i zahrané postavy, nadhled, vtip, hlášky, hra s žánrovými stereotypy a diváckým očekáváním, solidní soundtrack. Stejně jako mi "desítka" chvílemi připomínala comics, "devítka" mi pro změnu chvílemi připomínala western. Zajímavý byl už začátek, z něhož nebylo nejdřív zcela jasné, na čí straně stojí ono komando. Následně mě bavili jeho vybraní členové, zejména jeho šéf, a jejich "tarantinovské" dialogy. "Zásluhou" jiného překladatele zde IT Pete dostal trochu jinou přezdívku, ale jinak OK. A jeho závěrečná "romance" se zachráněnou Mary Jane taky neměla chybu :-) Takže pokud jsem G.R.I.T. dal bez váhání *****, ani dnes nemůžu jinak. Vidím, že s nástupem O.Thompsona se tato série rozjela správným směrem, čímž tvoří vhodný protipól (byť ne v kinech) stejně rozjetým sériím jako Mission: Impossible nebo Rychle a zběsile. Kdy bude další díl? ()

mdf odpad!

To je hrozná debilita, jako kdyby se nějaký spolužáci,kteří mají rádi střílečky, domluvili a dali nějaký prachy dohromady a natočili tohle. Ztráta času. ()