Polnočná hodina

(TV film)
  • Slovensko Uprostred noci (viac)

Liz Guinessová se po tragické smrti manžela přijala místo vychovatelky u úspěšného vědce, dr. Richarda Keatona, který žije v přepychovém domě, ale na syna nemá čas. Jeho syn Andrew, který vyrůstá bez matky, je velice zvláštní dítě, žádná vychovatelka s ním nevydrží. Jinak je ale nadprůměrně inteligentní. Postupně se Liz ale podaří se s Andym sblížit, a ten se jí časem dokonce svěří s podezřením, že matku zabil jeho otec. Lz ale nevěří, že by dr. Keaton mohl být vrah. Do domu přijíždí Richardův bratr Blane s rodinnou přítelkyní Juliet. Liz si brzy všimne, že Juliet zajímá mnohem víc pán domu než jeho bratr. Napětí v domě narůstá a navíc začne docházet k podivným událostem (oficiálny text distribútora)

July

Když se na to díváte s trochou nadhledu, není to tak špatné. Je to popravdě natolik kýčovitý kýč, že je to i docela zábava. ()

Campbell

DAlší z řad Harlequinek která jako vždy nedokáže vytáhnout dál než průměr. Čím to je? Nevím jak u ostatních ale u mě je to tím že HArlequinky dokáže celkem zaujmout ale......... Ty romantické pasáže, děs a bída. Nedokážu si představit jak takhle někdo může mluvit se ženou. Navíc tenhle film se mi zdá děsně zdlouhavý a ne zrovna moc dobře zrežírovaný, jsou tu děsně dlouhé a nudné pasáže, a nejhorší na tom je příběh který je fakt špatný. Nicméně přeci jen dám ty slabší 3*. Jak už jsem kdysi řekl čekal jsem další šílenosti D. S. ale nakonec jsem nedopadl tak špatně. ()

haWranka

Je to takový ten klasický film na víkendové dopoledne k žehlení, kdy nevadí, že kus uteče, protože je předvídatelný od samého začátku. Ale naštěstí jsou tu celkem sympatičtí hlavní hrdinové a překvapivě neprotivné dítě (což se v podobných filmech často nestává). ()

stepma

Typ příběhu trochu jako Jane Eyre, jinak typická červená knihovna - záhada, láska, happy end. Bohužel 99% současné červené knihovny sluší mnohem více papír než filmová páska. ()

viax

Jak říkám — harlekýnky jsou zpravidla lepší jako kniha, do filmu se málokdy přenese to vnitřní emoční napětí. No, ono by se přeneslo, ale musel by být lepší scénář, mnohem lepší režie... a hlavně ty dialogy! ty po změně volají! Nicméně tohle se dá shlédnout i tak. ()