Policjanci
Réžia:
Łukasz WylężałekScenár:
Andrzej GołdaKamera:
Bogdan StachurskiHudba:
Marcin KrzyżanowskiHrajú:
Tadeusz Huk, Radosław Pazura, Aleksandra Nieśpielak, Andrzej Andrzejewski, Andrzej Środziński, Dorota Kamińska, Grzegorz Warchoł, Jerzy Bończak, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Lengren (viac)Hrajú
Tadeusz Huk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Radosław Pazura
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Aleksandra Nieśpielak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Andrzejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Andrzej Środziński
Poľsko
Dorota Kamińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grzegorz Warchoł
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Jerzy Bończak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Krzysztof Kiersznowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Lengren
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Sapryk
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Cezary Kosiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Marek Barbasiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Marzena Trybała
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Katarzyna Bargiełowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Stanisława Celińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Maria Klejdysz
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Irena Kownas
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zofia Merle
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)