Jevy

všetky plagáty

Tři kamarádky ve středním věku žijí paranormálními jevy. Když zmizí otec Pilón, který jim ukazoval směr, mají toho nad hlavu. Inspirované skutečnou skupinou Hepta. (Netflix)

Marze

Maly lehky film, spanelsky paranormalni horor na Netflixu. S tremi zenami stredniho veku, ktere vysetruji domaci zahadu. Vsechny tri casti jsou propojeny. Detektivka prejde do zanru horor, ktery byl pro me mene pritazlivejsi. Film na me pusobil jako epizozoda televizniho serialu. Chybi napeti, pritazlive postavy a podezirani. K tomu nudne vypraveni, ktere se snazi dotknout srdicka, ale uchazi mu para. To je skoda, protoze obsazeni by se na to hodilo. ()

pornogrind

Celkem zvláštní film. A pro mě i těžko hodnotitelnej. Místy mě to moc nebralo ale místy jsem se zase solidně bavil. Někdy to brnkalo na humornou strunu z toho zase na tu hororovou. Celkově mi to ale přišlo takový nevyvážený. Vyloženě špatný to není ale na 3hvězdy jít nemůžu proto volím lepší 2hvězdy. ()

bozka10

Tri kamky v pomaly dôchodkovom veku, ktoré sa zaoberajú paranormálnymi javmi , pátrajú po svojom mentorovy Pilónovy až narazia na démona.Carlos Therón presedlala s komédií na horor a moc jej to teda nesadlo.Mierne nudný a humorne ladený priebeh zachránilo celkom podarené finále s démonom, čo je jediná časť ktorá by sa dala brať trochu vážne. ()

Arsenal83

Horor, ale v štýle skoro ako komédia, veselé spevy, uvoľnená hudba, vôbec to neprivodí nejaké desivé pocity. Príjemná atmosféra mi tu nepasovala a záver som očakával len preto, že ide akože o skutočný príbeh. Strašidelné scény sú skôr do popuku a v podstate ide len o dobrodružný film pre babičky milujúce ezoteriku. Niečo ako Krotitelia duchov na dôchodku. ()

darkrobyk

Duchařský příběh má dvě části - první je nevázaně konverzační, kdy se tři přítelkyně vydají do starožitnictví, v němž straší, zatímco otec Pilón leží v nemocnici v kómatu, jelikož byl v onom starožitnictví napaden temnou silou. Druhá část začíná přibližně ve chvíli, kdy paní domácí vezme do ruky nůž. Boj vrcholí v podzemí domu, kde si herečky bohatě užily vodní lázně. Samozřejmě nic světoborného, ale pokud se jako první hodnocení filmu objeví odpady, vždy zbystřím. Neřkuli když hodnocení na IMDb je přes 5, pak je jisté, že něco není v pořádku. Film má solidní vizuál a velmi dobrou hudbu. Škoda, že místo žvanění nebylo více tajemna. Španělština se z postav řítila jak z kulometu, a tak by zde bodnul dabing. A na závěr - Steve Miller Band - Abracadabra. Na jedno podívání OK. ()