Mladá Italka se přivdala do vlivné rodiny amerických politiků, ale místo slastného života ji čeká série tragedií, které neustále zkoušejí sílu její lásky. (oficiálny text distribútora)

lareinna

Eva La Rue ma ako herečka zaujala najviac v tomto filme. Príbeh je dobre spracovaný a film veľmi príjemný. Súdim tak snáď aj preto, že mi tento film pripomenul určitý milý pocit.. Navyše Eva La Rue je tu veľmi krásna a pristane jej táto úloha. ()

rt12

Neustále jsem si v hlavě přemílala je to Danielle Steel, je to romantická sračka, víš dopředu jak to bude. Přesto jsem čučela, vydržela nemožné přerušování reklamami a dokonce mi film připadal příjemný svým obsazením i zpracováním. Venku je asi špatnej tlak či co :-) ()

Orlau32

Tak jde život. Romantický film se skvělou Angie Dickinson, která si zde střihla přísnou a nekompromisní matku třech synů, z nichž jeden se vrací po 2.svět.válce domů do USA a sebou si veze svou ženu, Evropanku-Italku, sice princeznu ze skvělého starobylého rodu, ale bez peněz a majetku a pro "naboblé bohaté Američany" je to málo. Nebylo to nudné, velmi dobrá relax podívaná po všech těch agresivních filmech, jímž se TV jenom hemží. Nemluvím o bůhvíjakém uměleckém díle, ale děj zaujme. ()

mirkaaa

Tento film patří k těm lepším, natočeným podle románu D. Steelové. Herci hrají přesvědčivě a líbil se mi i děj. Takový nenáročný, oddychový film. ()