Lina chce před nástupem na vysokou splnit poslední přání svojí matky, a tak odletí na léto do Říma, kde ji čeká romantika, dobrodružství – a fantastická zmrzlina. (Netflix)

JenYu

Nebylo to úplně zoufalý. Mělo to svoje momenty (postavy hovořící italsky, hezoun nerovná se hl. milovník, fotogenická Itálie a relativně sympatická Američanka), ale z bažiny klišé se film bohužel nevytáhl. Plus ve filmu, který má v názvu zmrzlinu, jsem jako velká milovnice čekala její mnohem větší zastoupení. ()

mstychov

Krásný příběh plný tajemství. Super herecké obsazení, hudba i prostředí. Vše doplněné o lákavé italské jídlo, na které dostanete okamžitě chuť. :) ()

Heywood

Jsme děti socialismu, v 17 jsme věděli, co je sex, v 18 ti co chceme dělat an v 19 ti jsme studovali vysoké školy. Debílkové západu, co v 19 mají rozum 14-ti letých nás neuchvacují. Přehlídka idiotů, je strašná. Dívenka, která se stala objektem doslovného "uchvácení" vlastní magorovou matkou není nic hezkého ke koukání. Je to v zásadě strašně smutný film, který ukazuje, kam ten Západ propadl. Hvězda za Řím a Florencii.. jinak by to byl odpad.10% (PS. Jděte s tou "nejlepší kamarádkou už doprd...le) ()

allegria

Proč dávám tak vysoké hodnocení? Hlavně kvůli Itálii, italštině a italské hudbě... a taky kvůli téhle větě: "Nechci být oblečená jako radioaktivní sardinka!". Jinak jako obvykle český dabing hrůza a celej film špatně herecky obsazenej, hlavní hrdince občas hodně nesedly šaty (co na to kostymérky?), taky zbytečně dlouho protahovaná zápletka. ()

zuzik01 odpad!

To co bylo? Ani jsem to nedokoukala, pouze přetáčela. Herecké výkony těch herců, kteří se ani nedají nazvat herci, tak hrůza. Příběh o ničem. Ježiši Kriste! Začněte dělat, prosím, zas dobrý romantický filmy. ()

Pignon odpad!

Nejhorší film na téma cizinka v Itálii, který jsem kdy viděl. A k tomu ještě za upatlaná snaha odkazovat na Prázdniny v Římě….. ()

mia.com

Celkem skoda promarnit krasne realie Italie. Pribeh jakoze ujde, ale herci uz ne. Nevadil by nizky rozpocet ani no name herci, ale proc proboha nekdo da do hlavni role velkou kobylu a k ni sparuje hubenoucke mensi kloucky, to fakt nechapu. K tomu chemie mezi vsema se rovnala minus 50. Tohle mi fakt vadilo. Jinak to mohla byt prijemna oddechovka. ()

Tanbris

Očekávání nebyla velká. Sympatičtí herci, nádherné italské scenérie. To je ovšem všechno. Žádný dějový zvrat, a to ani na vteřinu. Vyvrcholení objevením otce naprosto chladné nevyvolající žádné emoce. Nebýt nádherného pohledu hlavní hrdinky, ztratí u mě film ještě jednu hvězdu. ()

CheryLka

Film jsem zhodnotila kamarádce asi takto: "je to milé, můžete na to koukat i s neteřemi (9 a 12 let).." to asi vystihuje tu část "love". Jinak příjemné prostředí Říma, ale minimum zábavy. Nechci to hodnotit příliš negativně, je to takový milý film pro věkovou kategorii 9-15 let :-). ()

McGuffin

Mladá Američanka přiletí z poslední vůle matky do letní Itálie, kde ji potká mnoho nových přátel a z toho pocházející Láska & gelato, Love & Gelato. Pročež tam zůstane. Jednoduše sepsal, režíroval a produkoval Brandon Camp. MacGuffin ()