Viki se rozhodne změnit svůj život a po rozchodu s přítelem dává výpověď i v kavárně, kde pracovala jako servírka. Petr marně doufá, že Viki konečně naplní svůj potenciál. Nepotěší ho ale ani zběsile romantická známost prostřední Laury s amatérským hercem Davidem. Aby bylo ještě veseleji, rozroste se domácnost nečekaně o dalšího člena. (TV Nova)

quokam

Trochu moc strojene. Jako vlezt do postele s nekym, od keho poradne clovek nezna ani jmeno, natioz cim se zivi a kum je, je asi moderni trend v romantickych filmech, lavajlendech a mozna i ve realite. Snad tam snad probehne aspon nejaka katarze, bechtene tehotebstvi, hiv pozitivita. Smska za volantem, no, taky dobrej orispevek k bezpecnosti na silnici. 3/10 ()

fafejt001

Faktem je , že ta častá hudební vsuvka leze dost na nervy. Sice se pořád něco děje, ale ta nová známost otce už trochu přehrává.  Vrací se i třetí dcerka do společného hnízda  , mé počáteční nadšení trochu dopadlo , tedy  OCHLADLO .   A ta zážitková akce v tom podzemí s těma kostrama a tak dále  , byla zbytečná.  TAKŽE   ** a půl. Tak zatím zdar. ()

Big Bear

Dvojka si drží nastavenou laťku jedničkou a je to fajn? Je to faaajn! Souhlas s ostatními ten kdo vkládal a připravoval do filmu hudbu to jasi nezvládnul. Spíš to tam ruší a teď myslím hůlavně ty zpívané písničky, přičemž dobrá hudba to mohla ještě o kousícček posunout.  Škoda. Čím dál více mne baví sledovat Agátu Kryštůfkovou, která si tento díl trochu uzmula pro sebe. Dříve jsem si jí jinde nevšiml, ale tady hraje celkem slušně. Škoda toho omdlívání v uličkách Londýna, tam to bylo zahráno dost ametérsky. Martin Pechlát zase super! :-). Těším se na trojku!  * * * ()

Annaroz

Po druhém dílu musím konstatovat, že vůbec nechápu ty nadšené ovace. Děj je plytký, fotr je neatraktivní ňouma, milenka alkoholička, dvě holky jsou obdrzlé a třetí submisivní husička. A pak nechutný profesor, co se tam pořád promenáduje s mokrými, rezavými chlupy, a to všude kam se podíváš, z čehož se mi zvedá žaludek. Aby toho nebylo málo, skvadru doplňuje milenec v podání momentálně režiséry velmi oblíbeného Kryštofa Bartoše, který se producíruje skoro v každém seriálu, z čehož mám doslova osypky, protože tak asexuálního herce člověk aby pohledal! A proto absolutně nechápu, proč zrovna on hraje všude přitažlivé a žádoucí muže. Jo a abych nezapomněla, ještě se tam občas mihne Bořek Slezáček, který má sice sexappealu dost, ale ten zas hraje jak za dolary. ()