Táta v nesnázích

Komédia / Rodinný
Česko, 2023, 12 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Scenár:

Benjamin Tuček, Marek Matoušek, Radovan Snítil (viac)

Kamera:

Miloslav Holman

Martin Pechlát, Jitka Schneiderová, Agáta Kryštůfková, Štepánka Fingerhutová, Veronika Divišová, Petra Hřebíčková, Aneta Kernová, Bořek Slezáček (viac)

Petr, rozvedený padesátník a správce bazénu, zasvětil celý svůj život výchově tří dcer. Kvůli rodině se vzdal i kariéry úspěšného plavce. Viki, Laura a Alex už ale začínají žít vlastní, nezávislý život, a tak se konečně rozhodne věnovat víc sám sobě. Veden heslem „Padesát je nových třicet” se pustí do hledání lásky. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáním, přesto pokračuje v randění a doufá, že najde tu pravou. A aby to všechno bylo ještě složitější, jeho dcery, zkoušené životem a láskou, se jedna po druhé stěhují zpět do rodného hnízda a obrátí dům vzhůru nohama. (TV Nova)

Recenzie používateľa Big Bear k tomuto seriálu (2)

Čestný tátovský (2023) (E01)

Pechláta mám rád. je přirozenej a roli mu věříte. Sympatické jsou i ostatní postavy, dcerky jsou fešné a celé je to takové milé. Ano, děj je lehce předvídatelný, ale tohle je prostě rodiiný seroš u kterého se zasmějete a nebudete s ebát na to koukat ani s dětmi. žádné násilí, žádná krev, žádné nerváky, prostě příběh skoro ze života. A protože jsem na to koukal s obavami, páč české seriály poslední doby jsou fakt peklo, v závěru jsem s radostí konstatoval, že dáme ještě jeden díl. Líbilo se nám to všem. A tak dávám za 4 kapučína! * * * * ()

Trable na třetí (2023) (E02)

Dvojka si drží nastavenou laťku jedničkou a je to fajn? Je to faaajn! Souhlas s ostatními ten kdo vkládal a připravoval do filmu hudbu to jasi nezvládnul. Spíš to tam ruší a teď myslím hůlavně ty zpívané písničky, přičemž dobrá hudba to mohla ještě o kousícček posunout.  Škoda. Čím dál více mne baví sledovat Agátu Kryštůfkovou, která si tento díl trochu uzmula pro sebe. Dříve jsem si jí jinde nevšiml, ale tady hraje celkem slušně. Škoda toho omdlívání v uličkách Londýna, tam to bylo zahráno dost ametérsky. Martin Pechlát zase super! :-). Těším se na trojku!  * * * ()