Alex v baru svede souseda Romana, který není až tak úplně nezadaný. Ale to je ten menší problém. Když by se totiž o tomto vzplanutí dozvěděl Petr, tak by Romana určitě vlastnoručně zabil! Laura i přes Petrův nesouhlas míří na exotickou dovolenou s hercem Davidem. Dorku na večírku obtěžuje její šéf a Petr reaguje velmi přímočaře. (TV Nova)

fafejt001

Myslel  jsem  si  , že  třetí  díl  to  pořádně  rozbalí .  AVŠAK  2x se    stěhovala    postel ,  pak  sex  v  autě  s  dcerou  kámoše  a  mejdan  u  Dorky  ,  která  začíná  být  místy  trapná ,  a  tam   proběhla  ona  HLAVIČKA . Čekal  jsem  o  něco  více  ,  leč  bohužel .  Tak  pouze  * a půl . Vypadá  to  ,  že  rozhodně  nejsem  cílovka .  A  tak  jsem   tomu  držel  palce .  No  nic .  To  už  tak  někdy  chodí .  Tuž  zdarec . ()

quokam

Oki, Agata se podoba Scarlet, jinak nic noveho. Nasazenej trend pokracuje. Jo, vztahy se vyvyjej, takze nejake to procento se da prohodit. Vtip s popelnici je dobrej, teda byl by dobrej, kdyby za tim nebyl sex s pubertackou. Ach jo, bude katarze? Nebo lechtani na povrchu ve snaze zalibit se a moc divactvo nezatizit? ()