The Harbinger

• USA The Curse of Rosalie (viac)

Rodina Snyderovcov sa kvôli otcovej pracovnej pozícii musí presťahovať. Po ich príchode do nového mesta začnú v ich susedstve za zvláštnych okolností zomierať osoby. Všetci začnú podozrievať ich malú dcéru, ale skutočnosť je úplne iná. (Marceloo)

dannyyy

Kdyby bylo více peněz, kdyby film režíroval James Wan, kdyby bylo AAA obsazení, tak by to byl dobrý horůrek i do kina, protože námět nebyl vůbec špatný, jen to bylo hodně laciné a souboj ke konci filmu v obřadní místnosti mně připomněl grotesku s Laurelem a Hardym. Je to hodně kdyby a 2* jsou u tohoto filmu maximum. ()

M.i.k.e

nezáživný low budget horůrek, který sice chvíli mate tělem a nakonec se vydá jinudy než člověk čeká, ale nic to nemění na tom, že to prostě nefunguje.Kde nic není ani čert nepomůže...20% ()

Marceloo

Rodina Snyderovcov sa kvôli otcovej pracovnej pozícii musí presťahovať. Po ich príchode do nového mesta začnú v ich susedstve za zvláštnych okolností zomierať osoby. Všetci začnú podozierať ich malú dcéru, ale skutočnosť je úplne iná. - Ani vlastne neviem, čo napísať k filmu, v ktorom hercov s dekádami skúseností svojím výkonom prebije dvanásťročné dievčatko. Madeleine McGraw patrí jednoznačne k najväčším hereckým talentom na hororovej scéne a som velmi rád, že si toho všimol aj Scott Derrickson. Pevne dúfam, že jej role budú už len vo filmoch s aspoň nejakou úrovňou, pretože tento poloamatérsky počin som mal problém dopozerať do konca a tie dve hviezdičky sú čisto len za scény s ňou. Nič iné tu nestojí za reč. ()