Obklopen svými věrnými se ALI G se svou přítelkyní Julií náhle stává největším ze všech hrdinů - nepřemožitelným, nenasytným a samozřejmě neodolatelným pro všechny dívky! ALI G - kontroverzní a podařený filmový hit číslo 1 s originální superstar britské komedie ze Staines! Tak, jak jste ho nikdy před tím neviděli. (oficiálny text distribútora)

Insomniac

Taká blbosť, až to bolí, ale úsmev na tvári som mal skoro celý film a párkrát som sa aj poriadne zarehlil a o to hlavne ide, nie? PS: Pozerať to s tým maxi-jointom, tak je to 5* :D... ()

huhulalka

Tenhle pán se jednu dobu objevoval i na MTV, kde měl takový, zvláštní pořad, plný yo nigga hlášek. Je to moc stupidní, je to naprosto vygumované, takže vyndat mozek na stůl a pěknou zábavu. ()

Bratr

Jsem přesvědčený, že Indahouse je výkvětem a vrcholem postpopové hiphopové kultury a od jeho vydání jde tenhle žánr, at už v hudbě nebo filmu, do kytek. Ačkoliv si tenhle celovečerák nemůže zadat s krátkými aliho skeči, pořád je neuvěřitelně vtipný a opovrženíhodný zároveň. ()

Toumyk

Film nadále zůstává pro značnou část obecenctva zcela nepochopen. Je to vidět na hodnocení. Každopádně toto byla opravdu dobrá limonáda, u které jsem se fakt řezal naprosto nekontrolovatelným způsobem. ()

GoldenGecko

Poměrně povedený start Cohenových komedií. Samozřejmě, kdo nemá rád cohenovský humor, Ali G mu asi nic moc neřekne. Já mám Cohena docela ráda, a tak ani Ali G mě nezklamal. Sice žádný zázrak - Borat je mnohem lepší, ale rozhodně zábavnější než Bruno. ()

Kajo333

Tak, Sacha, čo si to zas vyviedol ? Sacha môže hrať podľa môjho názoru len v tých najbláznivejších komédiach. Narodil sa pre takéto filmy. Vtipné miestami až úchylné, no smial som sa počas celého filmu. Je to komédia ako sa patrý. Smial som sa viac než u Borata alebo Bruna. Pripadalo mi to ako keď sa hrajú deti na vojakov len s tým rozdielom že nejaký exoti sa hrajú na amerických gangstrov v londýne a ešte k tomu si myslia že sú černosi. Totálne bláznivá komédia a preto má odomňa ***** 5 hviezdičiek ()

lobo87

Sacha Baron Cohen vo svojej prvej majstrovskej podobe ako neohrozený drsný raper z West Staines Ali G. Zopár extrémne vtipných scénok, niektoré však boli dosť mimo. Celkovo priemerná komédia, ktorá paroduje životy raperov, ktorí sa berú príliš vážne... 65% ()

Dangerman

:-DD komu je méně než 20 a není pro něj modlou tento film někde na koleji, privátu, tak je divnej, nekončící dávka humoru :-) takovéhle filmy už se dneska netočí. Hledáte komedii, která vás zničí - tady je!! 90% ()

Phex

Vodopád trapnosti. Proti Brunovi, který naprosto trefně paroduje chování celebrit a považuju ho za nejlepší Cohenův film, je tohle fakt píčovina. ()

kubilov

První film velkého provokatéra a baviče Sachy Barona Cohena. Měl jsem to štěstí a všechny jeho filmy viděl poprvé v chronologickém pořadí, proto je pro mě Ali G vlastně Cohenův začátek, ve kterém už se zaučoval v provokaci, kterou naplno rozjel až v Boratovi. Totálně legendární film mé předpuberty, ve věku 24 let jsem si ho dal znova a smál jsem se jak dřív. Debilní, ale je to prdel. ()