Strach z hlubin

• USA Deep Fear (viac)
všetky plagáty

Skúsená jachtárka Naomi (Mãdãlina Ghenea) sa z Karibiku vydáva na samostatnú cestu za svojím priateľom Jacksonom (Ed Westwick) do Grenady. Jej pokojná trojdňová plavba naberie nečakane temný spád, keď ju búrka prinúti opustiť vytýčený kurz. Zareaguje na núdzový signál, aby pomohla potápajúcemu sa plavidlu, kde nájde troch preživších. Čoskoro sa však ukáže, že títo sú obchodníci s drogami, ktorí prinútia Naomi ponoriť sa do trupu potopeného vraku a získať 850 kíl kokaínu. Tam sa však ocitne v obkľúčení ľudožravých bielych žralokov zlákaných mŕtvymi telami vo vraku. (Arsenal83)

oveckaoa

Ženská co se živí potápěním v moři narazí na trosečníky co chtějí zachránit. Zahrání je a oni ji unesou s tím, že po ní chtějí, aby z potopené lodi dostala ven jejich kokain do toho na ně útočí žraloci  a pro ni si přijede její přítel. Průměrný hororový  thriller se žraloky mohlo to dopadnout hůře  jako tady třeba The Black Demon (2023)  40 procent ()

Arsenal83

Každý si to pozrie len kvôli do uhľa opálenej Madaline, inak film nemá absolútne čo ponúknuť, akurát premenu Hobbesovej filozofie "Človek človeku je vlkom" na "Človek človeku je žralokom". Vizuál celkom ujde, hlavne keď tam je tá rumunská deva, no tiesnivú atmosféru film prinesie len divákovi, ktorý pred sledovaním vypil liter žinčice a záchod je obsadený. ()

bigjames

Není to tak hrozné jak by zdejší, podle mě výrazně podstřelené celkové hodnocení, mohlo naznačovat. První polovina filmu dokonce slušná, snaha o práci s kamerou (některé záběry z výšky apod. jsou vyloženě pěkné) a herecké výkony odpovídají a rozhodně nejsou tragické. Je to celkem nuda, v závěru se to samozřejmě rozsype pod tíhou absence logiky, která je tak typická pro tento druh filmu. Ale existuje mnoho snímků s tímto tématem, které jsou po všech stránkách absurdnější. Dostal jsem, co jsem čekal. Napětí 0. ()

Morholt

I když to tak na první pohled vypadá, nejedná se o žádnou asylumáckou taškařici. Ale ani o žádný zázrak. Vlastně je to blbý až na půdu. Ta rumunská holčina sice může mít tělo bohyně, ale to nezastře fakt, že herečka je to naprosto příšerná. A to i na podobný film. No ale co mně překvapilo, byly celkem kvalitní podmořské scény a i když se jedná o nízkorozpočťák, žraloci v akci nepůsobili zase tak moc špatně. Ve finále jsem vlastně dostal víc, než jsem čekal, což je ovšem i tak dost málo. 20% ()

JenYu

Celou dobu jsem si říkala, že v tom filmu něco nefunguje... A pak jsem na to přišla. Takhle to vypadá, když herci neumí hrát. Vizuál bohužel nic nevylepšuje a dlouhé bezobsažné scény nudí. V porovnání s tímhle je The Meg brilantní kinematografie. P.S. Ed samozřejmě hrát umí. Každý prostě někdy šlápne vedle. ()