Bill Burr: Kámoši, co zabíjí

(relácia)
  • USA Bill Burr Presents: Friends Who Kill

V pořadu plném skvělé zábavy přivítá Bill Burr svoje nejostřejší stand-upové parťáky, kteří se bez okolků pustí do COVIDU, Michaela Jacksona a dalších témat. (Netflix)

Nin

Billa mám rád, a když jsem zahlídl, že v jeho speciálu bude i Jimmy Carr a "Roastmaster General" Jeff Ross, věděl jsem, že tenhle speciál musím co nejdřív vidět. Bohužel Carr i Ross (který má s sebou také velmi dobrého Davea Atella) jsou slabší než obvykle. Dá se to, ale žádná pecka. A podobně se to má i se všemi vystupujícími, kdybych to měl vyprůměrovat. Občas někdo zaujme svým stylem a načasováním fórů, ale stejně by měli zapracovat na materiálu. Zhruba půlka komiků slušná, druhá půlka jakž takž. Průměrnější stand-up, spíše pro větší fanoušky žánru, kteří se chtějí podívat, co je v této oblasti nového (6/10) ()

Necrotongue

Tak tady jsem tvrdě narazil. Nechal jsem se nalákat na dvě jména z mé Top trojky postávajících, ale rychle se ukázalo, že jsem udělal chybu. Nedá se říct, že by mě některá vystoupení nepobavila, ale až příliš často jsem musel bojovat s pocitem neústupné trapnosti, což mě v jednom případě dotlačilo až k nekompromisnímu rychloposunu. K témuž jsem přistoupil i při závěrečné hudební produkci. Ne, nebyl to příjemný zážitek. / Poučení: V tomto případě jednoznačně platí poučka o tom, že není všechno zlato, co se třpytí. ()

ScarPoul

Samostatne môžu byť títo stand up komici úžasní. Takto spolu sa ale jedná o veľmi nevyvážené a nekonzistentné vystúpenie. A to tam mám niekoľkých obľúbencov. Pôsobilo to unavene, silene a hlavne som sa myslím nezasmial ani raz. Hudobné čísla na konci tú nekonzistentnosť ešte umocnili. Nikdy som si nemyslel, že dám na stand-up, kde figuruje Burr a Carr také nízke hodnotenie. Za mňa veľmi zlé. ()

M.i.k.e

ne zrovna povedený standup mišmaš ve kterém jsou sice dobří komici, ale jako celek to není skoro vůbec vtipné. Najdou se sice světlejší výjimky, ale je jich na podobnou show smutně málo...40% ()