Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiálny text distribútora)

Haide

Klasická americká blbost, kterou pod už tak nízký kvalitativní průměr teen filmů tohoto typu sráží především to, že jako supertalentovaná zpěvačka je tu prezentována Hilary Duff, která zpívá (pokud budeme velmi mírní) lehce podprůměrně, ale rozhodně nijak geniálně. ()

haWranka

Supermegahafec přeslazená americká komedie. Aby do toho tvůrci zahrnuli taky trochu toho dramatu, tak nechali hned zezačátku umřít jedinou mně pořádně sympatickou postavu a celej film vás potom provází buď vysokej hlásek Hilary Duff (to nemyslím zle!), nebo její pláč, popřípadě slaďoučký výlevy Olivera Jamese, kterej mi, jakožto herec, absolutně k srdci nepřirost (ani ve výše zmiňovaném Co ta holka chce). Prostě, dokonalej film pro 12ti letý holky a ty, kdo potřebujou kulisu. Romantický filmy mam ráda, ale tohle bylo moc i na mě. Jedna hvězdička pro film a ta druhá pro Three Days Grace. ()

pistik

Uplne nudne a predvidatelne. Pri niektorych filmoch by to nevadilo, avšak tento je i napriek tomu, že všetci vieme ako dopadne hrozne nudný s maximálne nesympatickou herečkou ()

Chip89

Hilary Duff mi jako herečka vůbec nesedí, přijde mi v každé scéně jak kdyby jí někdo hrozně ubližoval a ona byla obrovskáchudinka. Jediné, co se mi v tomhle filmu líbí je jak se vypořádat se ztrátou někoho blízkého, znovu začít žít a jít si za svým snem. Ale o tom je natočeno spoustu filmů a tenhle je jeden z těch slabších . ()

Henry Morgan

Kurvááá, jak já nesnáším, když má hlavní hrdina/hrdinka celou dobu výraz "umučení krista"! Tento terminus technikus se stává poslední dobou absolutně všudypřítomným fenoménem. To na těch zajebaných hereckých školách nedokážou naučit něco přirozenějšího než téměř hmatatelně ublíženeckou grimasu? Jděte se bodnout, režisér, který tohle pustí je samozřejmý idiot! ()

fojtas

rozhodne strasan konina a rozhodne spatny film...ale hilary je krasna a hlas ma famozni, hudba byla super a strasne se mi libil ten napad s houselma... ()

lift666

100% je moc, ale 55% (2.4.07) taky! -- Dobrá romantická komedie, ničím nepřekvapující, tu holku zbožnuju. Určitě stojí za zkouknutí ()

AlexDLarge odpad!

Je mi úplně jasné, že producenti jsou často retardovaní lidé, potažmo mají jiný business a filmem si jenom přivydělávají, ale proboha, přestaňte už točit tyhle sračky. Co když někoho zabijete. Vždyť se na to dívají fanoušci opravdových filmů. ()

sulda007

to je tak, když se několik dní v kuse učíte na zkoušku... pak vás od zbláznění zachrání jen takováhle sračka :D ... a kat dennings žeru! ()

jafuska

další dobrý film o znovunalezení sama sebe po smrti bratra a najítí smyslu života a talentu, který se v ní skrývá a nakonci skvělá písnička ()

LukKon

Druhý deň po sebe, čo som videl film s Hilary Duff. Neviem či to je tým, že to je taký zlý film, alebo som už preDuffovaný, ale toto sa naozaj nedá pozerať viac ako 1x. ()