Dvojičky Roxy a Jane Ryanové (Mary-KateAshley Olsenové) sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru. Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja „sympaťáci“. Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom. (TV Markíza)

glamgirl

To skupina jednej zo sestier nemala vlastné pesničky, keď prespievali Bowieho Suffragette city? A vôbec nie dobre. Inak ide o ďalší typicky olsenovský film - čiže o zbytočnosť, ktorá sa síce dá pozrieť, ale budete si o tých dvoch myslieť svoje. ()

chalp odpad!

Olsenové dvojčatá to opäť raz skúsili s väčším rozpočtom(30 000 000, až sa človek musí pýtať kam to sakra išlo?) a kamerou so statívom...a vyzerá to tak že naposledy.Nezachráni to ani prci ocko Eugene Levy, teenage fešák Jared Padalecki či kinderpankoví Simple Plan.No, Ashley a Mary-Kate sú už jednoducho za zenitom a ich klišoidné eskapády jednoducho nikoho nezaujímajú.Takže buď sa rozdeľte a skúste sa presadiť osobitne, alebo sa nato jednoducho konečne vyserte! ()

Bukk

Někdy mám pocit, že je film nekonečný. Když k tomu přidáte fakt, že je navíc s Olsenkama jen jeden z dalších filmů, které už stihly natočit - hrůza pomyslet, viďte. ()

Lilloos

Jasně, že je to trapná tupá hovadina, ale nepostrádá bláznivou akci a většinu času ani dementní leč účinný humor. Narážka na Avril Lavigne potěší a vystoupení mých dalších oblíbenců Simple Plan nenuceně osvěžilo děj. ()

no2

2/10 - Přiznám se bez mučení, že dovedu ocenit i trapnou komedii, pokud mě rozesměje (např. The Nutty Professor, který má tady na CSFD kolem 40 %). Potíž je v tom, že tento film asi jako trapná komedie nebyl zamýšlen. Jako "dobrodružná" rádoby komedie pro teenagery to asi nějaký účel splňuje, i když i v tomto žánru (myslím v tom "neprcičkovém") vznikly už i lepší věci (např. Geek Charming). Takže hvězdičku za snahu a pěkné tvářičky Mary-Kate a Ashley. ()

Matli

Na sestry Olsenovic jsem čekal, že to bude větší šhit, ale celkem to i šlo (hlavně že to zaujalo tříletý zlobivý dítě a to už je co říct). Na holky se hezky koukalo (nemyslím hereckou stránku) a Jared Padalecki svojí přítomností překvapil, ikdyž se nějak zvlášť nepředvedl. 26% ()

vickeyek odpad!

Hrůza. To jediné mě napadá. Když jsem se na film díval, myslel jsem, že umřu. Trapné, trapné trapné scénky, jako například ta z kadeřnictví, kde všichni tancují (uááá) nebo postava policisty, kterou jsem naprosto nepochopil. Překvapivě nejlepší byl asi koncert Simple Plan, bohužel se dvojčata dostala i na pódium a tento požitek zkrátila. ()

chrispe

Ač mnohými zavrhované, tak mám sestry Olsenovi docela ráda. Jako malá jsem milovala Výlet do Paříže a představovala si, že taky něco takovýho zažiju. Jejich filmy jsou většinou jako přes kopírák, ale s tím je člověk tak nějak smířen a já osobně jim odpouštím, protože nic víc nečekám. Jeden den v New Yorku se nijak neliší, holkám to sluší, najdou si milé chlapce a všechno dobře dopadne! ()

geek.ondra

Je to fajn. Nic víc ale ani nic míň. Když vypnete mozek a budete si užívat taškařice krásných Olsenek (Tu kariéru si možná doopravdy ukončili až příliš brzo) tak si to asi v pohodě užijete. ()

Karmin

Pouští to Student Agency v autobuse z Prahy do Brna a přesně k tomu a ničemu jinému se tenhle film nehodí. Ale pokud se vám stane, že jedete podruhé a zase dávají tohle, doporučuji spíše "časopis, denní tisk či hudbu různých žánrů". ()

Ceberus

Film nepřináší nic nového, nic překvapivého, nic zajímavého. Jediným rozumným účelem zhlédnutí tohoto filmu je koukat se na Olsenky, k ničemu jinému to není. Na druhou stranu to zase není úplné utrpení, přes které by se na to nedalo dodívat do konce. ()

Claude Speed

Olsenky... Toť pojem, který mě během let mého života dočista míjel. A vzhledem k tomuhle filmu je to možná i dobře. Ve své podstatě to ale zas tak zlé nebylo, a jsem si jistý, že tyhle krásné dvojčata určitě vyprodukovaly i nějaký lepší film, tak jim dám ještě šanci. ()

MRPitivier odpad!

Sestry Olsen jsou možná hezké, ale to nezachrání jejich hraní! Mizerný výkon s nic moc scénářem! Je to obvyklá honička s happy endem, kde zápletka ztratila na vážnosti hned v začátcích a příběh se velice nudně táhne dál a dál....a tomu říkají akční nebo dobrodružný film! Samozřejmě směšné! Nevtipné, kýčovité, prostě se mi to dost nelíbilo! ()