Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

HennessyVSOP odpad!

Další z řady reality show, kterou je lepší nikdy nevidět. Inteligenci, humor nebo aspoň nějaké dovednostní disciplíny zde nehledejte, prostě jenom banda pipin, které neví co s životem a během pořadu se hádají, pomlouvají a psychicky hroutí. Porota je kapitola sama o sobě. Nejhorší na tom je, že se tam ani není čemu zasmát, tohle je prostě jedno velké nudné nic. ()

Lilith03

Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Tyra je úžasná a stejně tak Jay nebo Twigi. Tohle je něco, co tu ještě nebylo a maximálně cením, jak si pořad drží svou úroveň, jak dlouho se tady drží a hlavně, že přivádí na scénu opravdové modelky. O těchto ženách díky tomuto pořadu dodnes slyšíme. ()

Lucius.15

Mě to náhodou celkem bavilo. Akorát mi teda lezla na nervy jedna z porodkyň, která hledala nejspíš panenku barbie a sama měla tak nechutný plastický výstřih, navíc plný pih, z čehož se mi dělalo chvílemi zle... ()

Kristynecka

pár řad jsem sledovala, bavilo mě to, je to dobrá reality show a pobavila jsem se nad některým chováním těch holek, no a ten chlap co mu říkají slečno a předvádí chůzi je hustej :-D ()

Ajka13

Myslím, že ze všech různých Superstar, X-Faktorů a dalších reality show je tohle ještě docela dobrý. Baví mě sledovat, jak mezi nimi vzniká rivalita a celkově jak jsou některý fakt vypatlaný. Na druhou stranu ta různá focení jsou docela zajímavá, stejně jako kostýmy, které mají někdy na sobě. ()

uprchlice

Dívat se, jak se nějaký vyzábliny snaží o to, aby byly ještě většími vyzáblinami a vyhráli soutěž modelek, no trochu mě to děsilo. Se svejma postavama by nezvedli ani tácek s jídlem. Ale je to hold soutěž. Někdy vcelku zajímavé momenty. Třeba porota se svejma názorama a záběry z focení nebo hádky mezi modelkama. ()

tulrika

Ono záleží na sérii. Je to totálně nenáročná zábava. Pokřivený svět krásy, kde pořád mluví o charakteru a nutnosti zůstat svá, ale každá dívka, co se něčemu vzepře je vyhozena. Nemůžu se rozhodnout, co si o tom mám myslet. A ta " první světová supermodelka" v porotě je úplná blbka. Stejně jako ostatní úchylové, transsexuální učitelé chůze, obarvení kreténi, co nosí v kapse čivavu. Fakt hrůza.....kéž mi mě tam vzali a stala jsem se novou Covergirl ()

Lady Marcy

Slušně provedená reality show, které vévodí skvělá Tyra Banks. Baví mě ty různá focení a závěrečné módní přehlídky. Nejlepší vítězka Eva Pigford, tahle řada s ní byla nejlepší. I když některé holky byli opravdu ošklivé s vyhublou postavu, že jim ani make-up a retuš nepomohla. co všechno ty holky musí udělat? Nechat se buzerovat, dělají si s nimi, co chtějí, ne opravdu bych neměla mít nervy dělat modelku. ()

Natar odpad!

Jeden z názorných příkladů úchylné lidské exkrementálnosti – celý módní průmysl by měl být postaven mimo zákon jak extrémně nebezpečný pro lidstvo a celou planetu. Podobně jako obchod s lidmi a zneužívání dětí. ()

Enid

Nevím proč, ale všichni tu hodnotí realitu, kterou pořad zobrazuje (tj. svět modeligu), nikoli pořad samotný. To je stejná logika jako dát jednu hvězdičku Schindlerově seznamu, protože holokaust je hnus. Samotný pořad je maximálně profesionální, zábavný (samozřejmě zvrhle - přece jenom se smějete cizí blbosti) a navíc 100%ně terapeutický - myslím se, že v tv není další pořad, po němž by si člověk připadal o tolik krásnější, chytřejší, oduševnělejší a nekonkzumní. ()

morasten

Ikdyž většina tohle hodnotí negativně, mě se to líbí, skvěle se bavím nad tou ubohostí většiny lidí, co pořadem prošli. Nejnechutnější z těch všech je ale ta strašidelná maska z poroty, myslím, že to je ta první topmodelka ameriky, na což taky vypadá, hlavně, že poučuje ostatní ale její zjev je dost katastrofa. První díl je vůbec jedním z nejlepších, protože modelky tu prodělají změnu, stylisté je přetvoří k obrazu módních trendů a já jen žasnu nad tím, co všechno se sebou ty holky nechají dělat + ponižování na castinzích a před porotou. Mě bavilo sledovat tenhle seriál, protože on nebyl povrchní, ty povrchnosti jsou v něm vylíčeny(v něčem doslova:)), ten seriál se to snaží ukázat a proto má smysl. ()

Bubugirl

Při žehlení, uklízení, jídlu, pokud nechci nad ničím přemýšlet a ještě se pobavit nad myšlením lidí ze země tam dááleko od nás, je to vcelku dobré. První řady zajímavé, dále ta stejná odrhovačka, celkem se divím že je natočených 16 řad. V AHT je i inspirace na nové fotky, na které se dá dívat, modelky, které vydrží a bla bla bla... ()