Hody Siedmych rýb. (Disney+)

Ironhead

Jak mě druhá série zatím přišla nudnější a až podivně rozvlekle veselejší než ta první, aneb chyběl tomu ten adrenalin, tak tahle epizoda to pořádně nakopla, to je úplný klenot! Tenhle díl seriálu by fungoval i jako samostatný film nebo divadelní hra. Herecké výkony jsou naprosto excelentní a hvězdné obsazení té nejšílenější vánoční večeře v historii, jakou jsem kdy viděl nebo se jí účastnil, tomu dává korunu :_) Tady snad nikdo nemůže hodnotit jinak než maximem *všechny palce nahoru* ()

Henry007

K přípravě potřebujete: dvojnásobnou porci stopáže, flashback, špetku uměle vytvořeného dramatu a pečlivě vybrané známé herce do epizodních rolí. Postup: ihned zapněte sporák na nejvyšší stupeň, postupně přidávejte konverzace o ničem zásadním a epizodní herce, které diváci z nají odjinud. Ty opékejte do zlatova, můžete je lehce připálit, hlavně vařte rychle. Postupně přidávejte drobky uměle vytvořené dramatu, protože tohle je pokrm s italskými kořeny a musí se správně vyhrotit. Až budete cítit, že se vám epizoda připéká, zapalte záclony a odejděte z kuchyně. ()

Vidly10

Ta příjemná třicetiminutová délka mi sedí a tohohle dílu jsem se bál. Ovšem měl jsem dobré podmínky na sledování, které jsem využil a nemůžu si stěžovat. Vlastně jo můžu. PROČ NEJDE DÁT NĚČEMU 6*? Tohle byl naprostý banger, který pracoval s atmosféru disfunkční rodiny a přátel na jedničku. Podpořeno hereckými výkony všech postav (spousta skvělých cameí) a skvělým vizuálem, kterým se pyšní celý seriál. 11/10 epizoda. ()

BoXBe

Důkladně, zejména herecky, propečená rodinná depka. Jamie Lee Curtis k nepoznání. A stejně jako u Breaking Bad a Euphorie obrovské ocenění za odvahu říznout do konvenčních schémat a rozhodit seriál destilátem úplně jiných nálad, než které divák standardně očekává. A stejně jako u zmíněných, i Bear to dělá zatraceně chytře. ()

ariari

zaujímavá divadelná brodway ...malá javisková forma ..naozaj mi to pripomenulo hodinovú melodrámu  o jednej žene sveter, krvavé nechty a nepochopiteľne bola namiesto izolácie tyraonm rodiny, akoby sa nechumelilo.. ale aj tak som toho mala plné zuby. prepálené neurózami a mikroagresivitou,,ktorá mokvala a a kvapkala a aboslútne nič to neprinášalo.  Asi mám nastavené iné stopky v sebe, ale nudila som sa ()